Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik, aki amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik, aki amikor "kellett" volna nem vonzott?

Figyelt kérdés

Egy 5 éves kapcsolatomból léptem ki körülbelül egy éve. Ő volt az első barátom. Vele volt az első csók, az első alkalom stb. Már nagyon régóta, körülbelül 2 éve ismerek egy fiút, aki nagyon jó barátommá vált, már a kapcsolatunk alatt és bár nem miatta történt a szakítás,8 hónappal a fent említett kapcsolatom után összejöttünk...Most vissza mennék picit az időben...A két barátom között volt egy férfi, nagyon érett volt,tele célokkal, nagyon jól focizott és hatalmas hite volt, még életében nem próbálta ki a cigit és ezek mellett nagyon jóképű is volt. Amikor megismerkedtünk nem akartam még barátot, ennek ellenére párszor találkoztunk, jó volt, viszont úgy éreztem hiányzik valami, ami a mostani barátommal megvan..Pár hónap után megkérdezte tőlem, hogy mi legyen.Kapcsolat vagy hagyjuk? Én a kapcsolat mellett döntöttem, ő pedig hirtelen visszakozni kezdett, pedig mindvégig ő volt az aki nagyon szerette volna a kapcsolatot..Másnap találkoztam vele és egy lánnyal, aki most a barátnője, de nem érdekelt, mert tényleg úgy éreztem, hogy ez volt a jó döntés és végre szabad vagyok. Rá egy hónapra történt, hogy összejöttem a barátommal.Minden nagyon jól ment, bár már az elején is tudtam, hogy nem egyezik az értékrendünk és hogy sok mindent nehéz lesz kezelnem vele kapcsolatban, mert érzelmileg sérült, de nem érdekelt mert szerettem, ő meg még jobban engem..Időközben jöttek a nézeteltérések és egyre inkább úgy éreztem hiányzik a tisztelet a kapcsolatunkból, meg, hogy nem sarkall változásokra, a puszta jelenlétével, ahogy az előbbi fiú tette.Sokszor félretettem a büszkeségem, megalázkodtam, tűrtem és tűrtem...MERT SZERETEM ÉS Ő IS SZERET. Énis követtem el hibákat persze, nem is kicsiket..

Mostanában egyre jobban úgy érzem, hogy érdekel az a fiú és, hogy rá nem pedig a mostani barátomra lenne szükségem..



2015. jún. 14. 11:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Úgy érzem találkoznom kell a másik fiúval, hogy megtudjam mit is érzek valójában..Össze vagyok zavarodva és nem tudom mit kellene tennem
2015. jún. 14. 11:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy te egy cseppet társfüggő?

Amúgy szerintem a mi-lett-volna-ha csapdájába estél.

Ő nem akart kapcsolatot. Innentől kezdve ne gondold tovább.

Beütött nálad a nosztalgiafaktor, és a jelenlegi párkapcsolati problémáid miatt jobb színben tűnik fel. De ez valószínűleg csak a fejedben játszódik.

(időrendi) 2. pasival is lennének problémák, mert azok szinte mindig vannak. De túl rövid ideig voltatok együtt ahoz hogy ezt meglásd.

2015. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!