Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki merészelte azt kitalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merészelte azt kitalálni hogy a magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés

Hol van?

Fogjatok le!



2015. jún. 15. 13:12
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya.:)

Ha az lennék,akkor is lehetne véleményem a dologról.

2015. jún. 15. 15:04
 32/45 anonim ***** válasza:
16%

Még ha igaz is lenne(ami nyilván nem),de mit ér a szépség kívülről,ha belül semmi?!

A magyar nőkre ez igaz inkább,szóval ha csak a külsőt nézzük,egészen szépek tényleg.De üres fejjel kinek kellenének kapcsolatra mondjuk?

Hidd el,ha külföldre egy európai országba kimész,és megnézed ott milyen nők vannak,még ha nem is annyira szépek mind külsőre,de a hozzáállásuk,az eszük nagyságrendekkel jobb,mint itthon.

És ők nem bunkóznak,meg megaláznak,kinevetnek,ha nem tökéletes külsejű helyes pasi vagy,hanem ott kedvesen,mosolygósan állnak hozzád,meg szeretnének ismerni,és utána sem küldenek el durván,még ha nem is jössz be nekik.

2015. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
22%

Igen nekem is ezert is jonnek be a kulfoldi ferfik, mert ok azok.

Jol neznek ki, foglalkoznak magukkal, helyen van az ertekrendjuk, mig egy magyar pasi....hat

Ha nok lennetek , ti nektek kellene egy itteni gyerek, most oszinten?

2015. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Ferfiak*
2015. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
73%
Ezeket az általánosításokat gyűlölöm, hogy ilyen meg ilyen országban vannak a legjobb csajok... egyrészt, az országok egy részében már teljesen kevert a génállomány, másrészt simán ízléstől függ a dolog (nekem pl. női szemmel az oroszos szépség jobban bejön, mint a mediterrán, de vki meg pont fordítva gondolja), harmadrészt az nem nemzetiségfüggő, hogy ki mennyire öltözik az alakjához pl...
2015. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Magyaroknál még a cigány csajok is jobbak.:)


[link]

2015. jún. 15. 15:25
 37/45 anonim ***** válasza:
71%
Akkor szedj ossze egy cigany csajt. Nem ertem miert haborogsz ezen ennyire. Teljesen felesleges. Olyan csajt szedsz ossze amilyet akarsz. Engem nem fog erdekelni hogy nem magyar hanem mondjuk torok..
2015. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Már megtörtént.:)
2015. jún. 15. 15:37
 39/45 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a romák többsége nem tetszik, mégsem zavar, ha valakinek igen. Nekem úgysem kellenének, aki akarja, vigye őket.

Nem értem, téged miért zavar, ha valakinek tetszenek a magyarok?

2015. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Nem zavar.

Az a vicc, hogy kitalálja magára egy nép, hogy ők legszebbek.:)

2015. jún. 15. 15:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!