Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki merészelte azt kitalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merészelte azt kitalálni hogy a magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés

Hol van?

Fogjatok le!



2015. jún. 15. 13:12
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Igen, az tényleg kicsit egoista, ha kitalálja magáról egy nép. :)

De ettől még azzal szerintem semmi baj nincs, ha valaki szerint valóban a magyar nők a legszebbek, legalábbis nagy részük. Vagy az olaszok. Vagy az angolok. Stb.

2015. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 opened paradise ***** válasza:
Akkor te még nem voltál angliában. Ott nem csak az alakjukkal van próbléma...
2015. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%
igazad van ez egy nagy hazugság hogy a magyara legszebbek én sok felé járok az országban alig van szép lány ill nő
2015. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
85%
Mustafa, mar leirtad egyszer, megertettuk. A feltunesi viszketegsegedet kezelni kene.
2015. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Okè, neked a cigòk tetszenek, ez van, mindenki leszarja.

Amùgy, ez tènyleg ìgy van, minden nèp azt mondja h a sajàt női a legszebbek. Ez van. Az meg igaz szerintem h a szèpsèg relatìv. Szerinted az olasz meg spanyol palik a legjobbak. Nekem pont ők nem jönnek be, pedig talàlkoztam màr egy pàrral angliàban.

2015. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!