Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csbíthatnék el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csbíthatnék el egy olyan férfit, akivel jelenleg határozottan rossz a viszonyunk?

Figyelt kérdés

Van egy 32 éves férfi, akibe évek óta szerelmes vagyok. Sajnos én elég szégyellős voltam, a legtöbbször a köszönésen kívül inkább hozzá sem szóltam, ha a társaságunkból valakivel bezélgetni kezdett, én idegességemben inkább elhúzódtam. Tudom, nagyon béna vagyok... Az egyik találkozásunk pedig nagyon rosszul sült el, mert igazából én csak ideges voltam, de ő bunkóságnak és személyes sértésnek vette, ahogyan viselkedtem.


Most beláttam, hogy egy idióta voltam éveken keresztül, és szeretnék változtatni a viszonyunkon. Nem egyből rárontani, csak szépen összebarátkozni. Jelenleg kb. minden barátnőmet jobban kedveli, mint engem.

Ezzel a szituval mit lehetne kezdeni?

A legutóbbi találkozásunkkor egyébként nagyjából tisztáztuk a helyzetet, de szerintem még haragszik, vagy min. nem kedvel.


Mit csináljak?

Tanácstalan vagyok, Ti meg néha olyan jókat írkáltok itt.

Kérlek, adjatok ötleteket, tanácsokat!


Köszönöm előre is!


2015. jún. 15. 22:51
 1/9 A kérdező kommentje:

Az elírásokért bocsánat, rossz a billentyűzet és elfelejtettem ellenőrizni, mielőtt elküldtem.

Remélem, azért érthető. :)

2015. jún. 15. 22:53
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdező hány éves vagy?

Nem személyeskedni/bántani akarok, de az írás stílusod alapján lehetséges egy kicsit fiatal vagy hozzá.

2015. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg sokkal fiatalabb vagyok, én még csak 20 éves vagyok. De tényleg csak Rá tudok gondolni, és szerintem egy próbát még így is megér, aztán majd meglátjuk, hogy mi sülhet ki belőle. Lehet, hogy abszolút nem is viszonozna semmit, vagy a családja/barátai előtt nem szívesen jelenne meg egy ennyivel fiatalabb lánnyal.


Igazából én már annak is örülnék, ha a viszonyunk javulna, mert ez most nagyon bánt, hogy így alakult.

2015. jún. 15. 23:21
 4/9 viktorvarga ***** válasza:
facebook?
2015. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
legyél kedves,és érdeklődő(de ne tolakodó)
2015. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

figyeljél már, te 20 vagy a pasi meg 32.

dobd be ízlésesen a nőiességed, a vonzerőd,

légy sejtelmes de szexi és kívánatos

huzad az orra előtt a mézesmadzagot egy ideig

nem hinnem hogy olyat tettél volna amin nem lehet túllépni


a férfiak leggyakrabban nem az agyukkal hanem a kisbarátjukkal gondolkodnak, szóval nagyon esélyes hogy az ösztönei felülírják a sérelmeit

2015. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor jól gondoltam én! :)


Szerintem kezdj el beszélgetni vele és most furcsán fog hangzani, de próbáld meg lesz@rni mit gondol rólad. Tudod nem akarom a bölcselkedőt játszani, de szerintem pont ez a baj, hogy túl komolyan veszed ezt az egész dolgot, és emiatt nem tudsz vele természetesen viselkedni, mint szoktál. Meg szerintem kicsit be beszéled ezt magadnak, hogy utál téged. :)


Nem akarlak elkeseríteni, de tudod egy férfi már ennyi idősen valószínűleg eléggé ismeri már a női nemet és tud a vele kapcsolatban táplált érzéseidről, még ha nem is mondod ki, mert ez nagyon látszik. És ezért kicsit távolság tartóbb veled szemben. Lehet nem akar megbántani egy visszautasítással.

De ne csüggedj ha így van, mert jön helyette majd olyan aki hozzád való.

Ne haragudj, ha elvettem ezzel a kedvedet az egésztől. Próbáld meg. :)

2015. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszinteség!

Szia!

Bocs de kicsit félreérthetően viselkedtem veled!

Ez azért volt, mert valahogy mindig zavarban vagyok ha a társaságomban vagy!

Ha ezek után nem hív randira, szarj az egészre, és légy vele undok!

:-)

2015. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad le pontosan min rágott be, annak a témának a közelébe se menj egyelőre. Légy csinos, szexi -ami szerinted szexi, az neki nem biztos hogy az lesz, úgyhogy csak visszafogottan.

Teremts pozitív atmoszférát, mondd hogy örülsz neki, hogy jó hogy ismét itt van, szívesen látod máskor is. Tegyél az asztalodra valamilyen finomságot, kínáld meg vele, ha már elfogadta nem kér egy kávét? Te úgyis épp akartál főzni egyet... Kérdezd a véleményét különböző dolgokról, számítógép, autó, okostelefon - megannyi téma amiben a férfiaknak határozott véleménye van, amit ha elmesél, csak hallgatod kell csillogó szemekkel! Ha van hobbija, kérdezz róla, erről mindenki szívesen beszél. Nézz fel rá, hogy milyen okos, ügyes, erős stb. Kérd meg hogy segítsen valamiben, hadd legyen ő a nagy ès erős FÉRFI aki nélkül elveszett lennél.

Nincs garancia semmire, de rombolni nem fogod a viszonyotokat ha amúgy is lent van.

2015. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!