Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok férfigyűlö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok férfigyűlölő, férfifikázó kérdés az oldalon? Kiktől ered ez, vagyon ugyan az a femináci társaság írja ki, őket minden nap?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 01:27
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
44%

Am ti mennyi idosek vagytok csajok? Lattatok mar ferfit a 'valosagban' is?

Ahogy mondtam, ezek a sracok elsodlegesen elkeseredettek, 'szaralakok meg veletek lesznek, mert ugy bantok veluk mint a kutyaszarral. Mindig az a kerdes, hogy mi a valodi motivaciotok. Az oveke ertheto, nem is rejtik veka ala, kiirjak ide, h ilyen meg olyan kudarcok ertek. Erre ti meg belejuk is rugtok . Na ez az, ami nem ertheto

2015. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
55%
Nem azt írják ki, hogy kudarcok érték. Nem azt írja le, hogy volt ez a nő, aki ezt csinálta, ez a másik meg amazt, hanem hogy nincs nője, mert nincs menő autója, és minden nő az autókra bukik.
2015. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
56%

Aha, csak ezzel az a helyzet, ha igy is van, ertheto, hogy keresi elkeseredeseben az okokat. Mert minden kerdeshez tartozik am leiras is, amiben ecsetelik, hogy szamos probalkozasuk vegzodott szarul.

Ami viszont nem mellekes, hpgy nem is jarnak olyan tavol az igazsagtol. Tudod, a 21 eves tuningolt szuzukival menozo hulyegyereknek barmikor lesz csaja, de a tomegkozlekedo 21 eves csavonak rohadtul kell tekernie, es meg igy is eselyesebb az, hogy elkuldik a rossebbe.

Mindenesetre neked pl miert szivfajdalom, ha ezek a sracok ezt gondoljak. Plane miert gondolod, hogy alaptalanul gondolhak? A te pasiddal mi a helyzet? Anyuval el? Kozmunkas? 160 centi magas?

Az egyetlen jo hir amugy ezeknek a sracoknak, hogy bizony mivel te is , es a tobbi no is lepisalja a bokajat a komolyabb egzisztenciaju ferfiaktol, ezert van eselyuk akkor is, ha kevesbe neznek ki jol, persze ehhez melozni kell. Meg a kulsot is lehet fejleszteni. Ilyenek.

De ti nem ezt nyomjatok nekik. Hanem leszarozzatok' lesajnaljatok, amivel persze inverze bizonyitjatok is, hogy igazuk van, hiszen pont ennyibe vesztek egy alacsony egzisztenciaju, kevesbe joarcu ferfit /semmibe/

Barmelyikotok pasija az ilyen dumak negyedeert kivagott volna az ablakon benneteket. Gondolom ezert is esik jol itt levezetni a frusztraciot.

2015. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
95%
Akárhogy is fáj, az az igazság, ha valaki úgy vezeti le az elkeseredettségét (teljesen mindegy, hogy milyen nemű, korú, stb.), hogy belerúg másokba, mert azt hiszi, az neki jár, akkor előre látható, hogy lesznek, akik visszarúgnak. Aztán lehet sírni, hogy aú, aú, de a lőtéri kutyát sem érdekel. Tehát ha valaki elkezd mocskolódni, tegye, de ne lepődjön meg, hogy ugyanazt kapja vissza.
2015. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
71%

23-as, remélem, neked is csökkent a stressz szinted a kommenteddel.


De most komolyan, te vagy akárki más, kire gondol, amikor azt mondja, nők? A felfújt szájú Barbie babákra? Mert én pl. tömegközlekedek, és ha találkozom valakivel, nem derül ki, milyen autója van, és őszintén, nem is érdekel. Engem ne akarjon senki megvenni.

2015. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
32%

Pl rad is gondolok.

De neked pl nincs is pasid. El vagy a mullerpeterrel, meg azzal, hogy beszologatsz vedtelen, megtepett onbecsilesu sracoknak

2015. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
7%

24 es, ahogy mondtam, az nem belerugas, ha leirja amit magakorul lat.

Te azt akarod bedumalni nekik, hogy rossz a szemuk, meg szar emberek. Ez milyen igazsag?

2015. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
74%

21

Igen láttam már valódi férfit annak az itt nyávogók a karikatúrái.

Nem rúgok senkibe amíg az le nem k@rváz azért mert elutasítom (még szép hogy megteszem hisz kapcsolatban vagyok jó ideje) vagy ha leírom a tényeket hazugnak nem nevez (egy kérdés alá írtam, hogy a párom nincs 170 cm erre hazug lettem...) vagy kapásból anyagias libának tekint mielőtt egyáltalán kinyitnám a szám, de nem ők nem előítéletesek ááá dehogy.


23

Na ezért "fáj" mert a bátorításnak nincs értelme, akkor hazug leszek, próbáltam. És már bocs, de aki másokat hibáztat a saját hibáiért és egy egész nemre kivetíti (van fogalmad róla az hány embert jelent)? Na az hülye. Nem az a baj, hogy elkeseredett hanem, hogy akkor másnak se legyen jó alapon ír lekezelő szereotíp és sértő dolgokat. Magukba nem néznek, nekik jár a barátnő, de azok a gonosz nők. Ez csak nekem gyerekes?


Szerintem a motiváció érthető a megnyilvánulásaik viszont elfogadhatatlanok.

Vagy szerinted megoldás a problémáikra a fröcsögés meg a többi nőgyülölő körbe udvarlása? Ezek a srácok eldöntötték, hohy a nők ilyenek vagy olyanok.

Ha az általánosnak vélt állításaik igazak lennének, csak a milliomosoknak, jóképűeknek lennének barátnőik. Ha ti kimentek az utcára ezt látjátok? Mert én rohadtul nem.


A másik az általánosítás. Abból, hogy nő aki a pénzre megy még nem következik, hogy mind ilyen. Nem értem, ha természetes, hogy a férfiak különböznek akkor a nőkről miért nem lehet feltételezni ugyanezt.

2015. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
20%

En elhiszem, hogy 170 magas a pasid, en is annyi vagyok /na jo 173/

Amit allitanak marpedig a sajatbkorosztalyuk legtobb nojere igaz. Te vagy a szereotip, ha ezt nem akarod megerteni. Ez nagyon egyszeruen belathato, a huszoneves csajokert barominagy verseny van, harmincas palik is szeditik ezt a korosztalyt. Szerinted mekkora eselye van egy fiatal sracnak ezekkel szemben? De nem am azert, mert 'ferfiasabb' az a harmincas, hanem mert van auto, lakas, minimum alberlet .

Azt meg senki nem allitotta, hogy milliomosnak kell lenni.

Tudod minden no bizonyos szamu, es minosegu udvarlobol valogathat, ehek kozul meg azt valadztja, aki a fentiekben a legjobb.

Gondolom a te parod sem a fiatal munkenelkuliek kozul kerult ki.

Amugy erdekelne a korotok. Mas temakban olvassatok mar szet, a huszoneves lanyok miket muvelnek. Egybol nem kerdeznetek semmit. Jo oka van ezeknek a sracoknak a felhaborodasra.

2015. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
74%

" ahogy mondtam, az nem belerugas, ha leirja amit magakorul lat.

Te azt akarod bedumalni nekik, hogy rossz a szemuk, meg szar emberek."


Nem, ettől még senki nem lesz szar ember, hogy leírja, ő mit tapasztalt.

De attól, hogy valaki teljesen normális hangnemben elmondja, hogy ő esetlegesen mást tapasztalt, vagy csak részben tapasztalta ezt, vagy talán még meg is próbál tanácsot adni, esetleg a saját életéből hoz fel példákat, ő meg ezért lehazugozza, nekitámad, gúnyolódik, megalázóan beszél vele, mert őt megbántották és ő úgy érzi, neki jár, hogy ezt másokon bosszulja meg, akkor már igen, az ilyen jó eséllyel egy szaralak.

2015. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!