Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok férfigyűlö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok férfigyűlölő, férfifikázó kérdés az oldalon? Kiktől ered ez, vagyon ugyan az a femináci társaság írja ki, őket minden nap?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 01:27
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

29 nem értek egyet. Baromi nagy verseny nincs max a cicababákért. Az meg, hogy minden nőnek lenne udvarlója baromság. Nekem se volt évekig. Külsővel nincs baj a belső se volt még senkinek probléma egyszerűen nem teszem ki mindenem ennyi.

A minőség meg... a "megdugnálak állva" -típust már bocs de se udvarlónak se potenciális társnak nem tekintem. És ebből van több. Ennyi erővel te is beláthatnád, hogy minden pasi dugni akar és csak a feltünő csajok kellenek nekik nem? Persze, hogy nem, attól hogy többségükkel ezt tapasztaltam még nem fröcsögök itt "elkeseredett"-ként, hogy minden pasi gonosz. Ez baromság, amit itt művelnek az általad védett kisfiúk az rosszindulatú mocskolódás, meg egymás se@gnyalása amit nem legitimál a rossz tapasztalatuk.


Kor. Mindíg korosztályból volt párom. Most is 2 év van köztünk. A huszas éveim végén járok. És roppant hihetetlen módon az eddigi kapcsolataimban egy kivétellel én áltam jobban anyagilag. A jelenlegivel a végzettségünk is egyezik. Rohadtul nem én vagyok sztereotíp. Nem is tudom ki/kik társítanak szubjektív tulajdonságokat egy egész nemhez....


Méghogy verseny, nem mindenki keres görcsösen párkapcsolatot. Sok fiatal srác idősebb nőkről álmodozik. Versenyezni meg max azért lehet aki hagyja. Szerencsére azért akad nő aki a párkapcsolatát nem tenné kockára. Olyan is van aki egyből elküld. Ne ebből az oldalból indulj ki. Az én ismeretségi körömben pasi csak úgy van egyedül, hogy nem is keres senkit. Nő az már van, persze nekik is sok ajánlatuk van szexre, lassan már bocsánatot kell kérnem a nevükben, hogy párkapcsolatot szeretnének. Nem is értem, hogy merészelik. Én is hányszor megkaptam, hogy milyen hülye vagyok ha nem értékelem, hogy szexelhetnék vadidegenekkel egyéjszakásban (ja mert marha jó, ha két lábon járó lyuknak nézik az embert)...

2015. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Ez nem egyet, vagy egyetnemértés kérdése. Ezek a szikár tények

Parancsolj

[link]

2015. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

magyarul, az, hoyg kit tekintesz udvarlónak, meg kit nem , nem releváns, egyszerüen arról van szó, hogy megkeresnek. A férfiakat meg nem. Ahogy irtam, baromi ronda csajnak kell lenned, hogy fél éven belül egyetlen férfi se menjen a közeledbe (itt mindegy, hogy azzal meg oda, hogy dugálak, vagy azzal, hogy leszel e a feleségem)

A férfiak esetében meg ilyen egész egyszerüen nincsen. A csúnya palik nem elég, hogy 15 évig várhatnának, mig egy nő odaoldalog hozzá, hanem még akkor is elküldiik, ha ő kezdeményez (az előbbiekből kifolyólag)

Nem annyira bonyolult

2015. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

"egy kivétellel én áltam jobban anyagilag."


Gondolom az illetők jól néztek ki. Illetve te vagy kevésbé kelendő. Mindennek van oka, és az esetek minimális hányada szól szerelemről. Ettől függetlenül lehet épp te vagy a kivétel.

Azt meg nem értem, hogy miért kell ide irni, hogy nem mindenki keres görcsösen párt,. Persze hogy nem, de ez a téma a párkeresésről szól nem? Akik itt kérdezgetnek, azok benne vannak a párkeresési mizériában. Te pl, ha van párod, és maximálisan elégedett vagy, minek írsz ide egyáltalán, amikor ezekkel a problémákkal láthatóan nem szembesültél soha?

2015. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Mert az aki szembesül úgy állítja be mint az emberiség nagy problémáját.


A megkeresésről meg annyit, hogy szívesen átengedném az itt nyávogóknak. Biztos nagyon élveznék ha számukra cseppet se vonzó emberek bunkó módon beszólogatnának, nyomulnának időnként ijesztő módon. Az elutasítást figyelmen kívül hagyva.

2015. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

"számukra cseppet se vonzó emberek"


Kifejtenéd, milyenek ezek a "nem vonzó emberek" ?

2015. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

amugy figyelj már, szerintem szivesen cserélnének veled :)

Gondolj már bele, ha téged 100 szor visszautasítanának, meg rólad lenne az a közmegegyezéses vélekedés, hogy "cseppet sem vagy vonzó" Ne szórakozz már, neked az bőven legyezgetio a hiúságod, ha akárcsak az ocsmány csávók is utánad fütyülgetnek. Nem kell a kamu.

2015. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Kamu neked az eszed tokja. Attól, hogy a te lelkivilágod sekélyes annyira, hogy el se tudod képzelni miszerint nem csak a külsőre vonatkozó megerősítésből lehet önbizalma valakinek, még nem mindenki ilyen.


Nem vonzó. A drágakő utánzat fülbevaló, izompóló, fux na ezektől kiszaladok a világból, pláne ha ehhez isten komplexus is társul. Az is jó mikor a munkások füttyögnek utánad tényleg, meg elkezdenek követni.


Komoly egzisztenciám, munkám, diplomám van, szép versenyeredmények (sport) jó szociális élet. Semmi szükségem vadidegen emberek bunkó megnyilvánulásaira, aki normális azzal nincs bajom. Nem is öltözöm úgy, hogy okot adnék beszólogatásra. Amíg csak dolgoztam még otthon futópadoztam senki nem hívott sehova nem voltak beszólogatások. Nem éreztem rosszabbul magam. Semmivel.

2015. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

"Komoly egzisztenciám, munkám, diplomám van, szép versenyeredmények (sport) jó szociális élet."


"Nem vonzó. A drágakő utánzat fülbevaló, izompóló, fux na ezektől kiszaladok a világból, pláne ha ehhez isten komplexus is társul. Az is jó mikor a MUNKÁSOK füttyögnek utánad tényleg, meg elkezdenek követni. "



Köszönjük emese.

2015. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Szívesen
2015. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!