Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanács? Én már nem tudom mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács? Én már nem tudom mi tévő legyek.

Figyelt kérdés

Alapvetően vágyok egy normális kapcsolatra.

Mostanában egy nagyon régi ismerősömmel újra "egymásra" találtunk. A fiú még óvodában volt a szerelmem. Imádom őt, jól elvagyunk, de nem érzem azt a mindent elsöprő szerelmet.


A szüleink is ezer éve ismerik egymást. Félek, ha mégse működik, akkor a 20 éves barátságnak is búcsút mondtatok(igaz, hogy abból van vagy 15 év amikor nem is találkoztunk, de nem ez a lényeg) és csalódást okozok majd mindenkinek.


Aztán ami tetézi a problémát van még egy másik fiúval egy elvarratlan szál, aki miatt szenvedek. Nem hinném, hogy így lenne értelme bármibe is belevágni.


2015. jún. 19. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, le kellene zárni előbb azt ami bánt, és utána lehet az újba belevágni.
2015. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!