Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi tévő legyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek a barátnőm azt mondta tull sok vagyok neki tanács kéne S O S?

Figyelt kérdés
ép a mai nap az mondta nekem sirva ,h szeret meg minden de tull sokat törődöm vele és megfojtva érzi igy magát.Nem tudom mint tegyek én feltétel nélkül szeretem bármit megtennék érte akár az életem is adnám. Nem tudom mit tegyek nagyon rosz ézés ezt hallani ,h pont az a baj h foglalkozom vele és oda figyelek rá.Mi a véleményet ?

2014. febr. 21. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. egy kis teret hagyj neki! Nefoglalkozz annyit vele mint régen,kicsit hagyd élni is :) Nelógj állandóan a nyakán,had menjen barátnőivel el ahova éppen szeretne!
2014. febr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én se érzem jól magam,ha úgy érzem,megfojtanak és rám telepednek.Hagyj neki több terte,engedd,hogy menjen máshova is,ne csak veled legyen,hagyd barátnőzni,ne hívd állandóan...Nem tudom,mennyire durva ez a rátelepedés,meg ez igazából miben nyilvánul meg.Én ilyesmire gondolok,amit fentebb leírtam.
2014. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nők fele mindig keresnek valami bromságot, amin lehet veszekedni vagy siránkozni. (Innen is pacsi azoknak a lányoknak, akik nem ilyenek.) Kicsit foglalkozz vele kevesebbet, ne találkozz vele minden nap. 1 hónap múlva meg majd azzal fog előhozakodni, hogy elhanyagolod, erre mérget vennék.
2014. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tarts most egy kis távolságot, különben fárasztónak érez majd téged, és akkor cseszheted.


azt, hogy mi mindent tennél, nyilván tudja (kérdésből úgy tűnik). próbálj egy ideig másra koncentrálni (hobbi), és ha eddig naponta 2x hívtad, akkor most csak egyszer. nem kell örökre ezt vállalni!

így ő is meglátja, hogy tényleg kevesebbet akar-e belőled. gondolj bele, milyen felemelő lenne néha azt érezni, hogy hiányzol neki.

2014. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Girgoy ***** válasza:

Ilyenek a nők... Legyél egy ideig akkor neki egy fickó, aki csak távolról csodálja, de azért elérhető.


Aztán írj ide ismét, ha majd azzal nyaggat, hogy mi az, már nem is szereted? Olyan távolságtartó vagy...


Bizony, tisztában kell lenni azzal, hoyg a nők iylenek, sőt havonta pár napig az égadta világon semmi sem jó nekik. De azért lehet szeretni őket, mert egyébként tök aranyosak. Sokmindenre megtanítanak, olyan tulajdonságokat is elsajátítassz miattuk, amik jól jönnek, de magadtól sosem tanultad volna meg. De változó szeszélyük rabszolgájának sem kell lenni, mert bizony az se tetszik neki (meg a fiúnek sem), tehát meg kell találni azt az egészséges dinamikát, amivel a núő változó kevéhez alkalmazkodva végeredményben mégis Te viszed valamilyen irányba előre a kapcsolatot. Mert a nők nemcsak az alkalmazkodóképességet szeretik, hanem a stabilitást is, amikor a férfi szilárdabb, mint ők maguk. Mikor, melyiket szeretik jobban. Hát szóval, ne aggódj, a nők iylenek, éppen ezért nagy kaland a szerelem és sokmindenre megtanít. De első lépésben: ne ess kétségbe. Figyelj rá, de azért vezesd is a kapcsolatot. Ha most pedig szimplán azzal van baj, hogy túlságosan nyomulsz, akkor kérdezd meg, hoyg jó, ő mit szeretne? És ezt fogadd el, bármit mond. Egy erős férfi el tudja fogadni. És ettől a nő megnyugszik. Utána pbáljatopk az arany középúthoz közel haaldni mindenben. Nem rángatni kell mást, hanem segíteni és hívni. És próbálni együtt lépkedni vele.

2014. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szerencsés a lány, hogy valaki ennyire szereti én örülnék a helyében.
2014. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen köszönöm a válaszokat , de akkor mivan már legutóbb meg se csókolt meg nem mondta h én is szeretlek stb akkor most én se mondjam neki ,h szeretem meg ne akarjam megcsókolni ?
2014. febr. 21. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!