Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a jelenség itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a jelenség itt a fórumon?

Figyelt kérdés
Ha egy nő kifog egy bunkót randipartnerének, vagy egy paraszt férfival van együtt egyből azt írják a felhasználók neki kommentben semmi háttérismeret nélkül, hogy "nem a jóképű bunkó szemetet kellett volna választanod, hanem észrevenni a csendes, de rendes átlagos srácot". De ha mondjuk a kérdésből az derül ki, hogy a nő játszadozik, átvágja a férfit, kihasználja, akkor meg azt írjátok, hogy "dobd ki azt a hazug, álnok ringyót, ilyenek a mai nők". Engem is vágott már át egy ilyen csendes, rendes, átlagos srác, mikor megismertem, akkor aranyos és szerény volt, de miután megtudta, hogy többet akarok hirtelen 180 fokos fordulatot vett a személyisége, kinyílt a csipája és ott taposott belém, szívatott ahol csak tudott, ami miatt persze kiábrándultam belőle. Szerintem ezek a kommentek abszolút nem relevánsak, mert nem lehet hétmilliárd embert csak két kategóriára osztani. Meg mi ez a felfogás, hogy mindig a nő a rossz, hibás? A férfiak is pont annyira tudnak örömöt okozni, mint ahogy bánatot is, csak úgy vettem észre, hogy az itteni fórumozok csak addig látnak el, míg össze nem jön két ember. Pedig az igazi kihívások akkor jönnek már mikor két ember együtt van évek óta, nem amikor randiznak.
2015. jún. 19. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
végre egy értelmesnek látszó lány aki értelmes dolgot is kezd magával. elismerésem, de tényleg.
2015. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Erre az oldalra többségében olyan pasik összpontosulnak, akik csak azt hiszik magukról, hogy átlagos, normális srácok. A valóságban inkább olyanok, mint a Grincs: tele rossz tulajdonságokkal, irigyelve mindenkitől minden jót, bunkónak és r*ncnak nevezve mindenkit, akinek jobb. Egy normális srác nem feltételezi a nőről, hogy a bunkók vonzzák. Aki ezt gondolja, az nyugodtan ráébredhet, kicsinyes és öntelt, a környezetében élő nők azért választanak inkább bunkót, mint őt, mert a normálisak már elkeltek, és még a bunkók is normálisabbak annál, akinek viszont se kívül, se belül nincs egyetlen vonzó tulajdonsága sem.

Egyébként igen, jellemzően az ilyen alakok csak annyira tartják a nőt, hogy meg akarják dönteni. Az, hogy egy kapcsolatba bele is kell tenni valamit, nem érdekli őket, hiszen úgyis a nő a r*bi, ha nem akar velük lenni.

2015. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
#12: odaírhattad volna, hogy tisztelet a kivételeknek. Kissé sértő, hogy minden itteni férfit egy kalap alá vonsz.
2015. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Bocsánat, tisztelet a kivételnek. Több sikertelen párkereső férfival is beszélgettem már az oldalon, akikre nem ez volt a jellemző. Persze ők nem is jelentették ki kategorikusan, hogy a nők k*vák és csak a bunkók kellenek nekik. De ami bizonyos témáknál megy, azt olvasni is lelki fájdalom, nem lehet egészséges mentalitású az a férfi, aki képes leírni azokat a mondatokat..

Természetesen oda-vissza igaz, nőben is van párkapcsolatra alkalmatlan, aki másokra hárítja a felelősséget a saját hibái miatt.

2015. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
63%

Nos kedves kérdező abban vagy eltévedve, hogy:


A nők nagyon nagy, túlnyomó többségének a viselkedése és a szelekciója egyszerűen röhejes és komolytalan.


Mi nem azon vagyunk felháborodva, hogy miért nem a csendes srácot választjátok, hanem azon, hogy konkrétan a jó külsejű jellemtelen (lehetőleg bűnöző) férgeket. És miután ez megtörténik és fény derül az igazságra, elkezdtek picsogni a csendes srácnak, hogy jaj de szemetek a pasik. Szóval itt arról van szó, hogy a férfiak halmazából ti kizártok mindenkit (ösztönösen) aki nem elég jó küllemű, gazdag és egyébként pedig egy unalmas vadbarom.


Természetesen a poén az az egészben, hogy ha jön a következő ilyen paraszt akkor megint mentek utána. Manapság általában ez odáig fajul, hogy egy ilyen gyereket csinál belétek, de apának már alkalmatlan és vagy lelép önszántából, vagy kiteszitek és kerestek valaki olyat aki utána neveli a fattyatokat és kitart titeket.


(Igen tudom, ti mind dolgozó nők vagytok... persze, de azért elvárjátok a cukros bácsit.)

2015. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!