Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor a férfiak arról beszélne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a férfiak arról beszélnek, hogy minden nő elutasítja őket, valójában csak ezt jelenti?

Figyelt kérdés
Odamentek 10 átlag feletti, gyönyörű nőhöz, azok meg nemet mondtak neki? Mert nekem vannak ilyen fiúismerőseim, akik havonta odamennek egy csodaszép, csinos nőhöz, az tapontatosan elküldi őket és nekem panaszkodnak, hogy mennyire megalázzák őt a nők, meg hogy milyen magasak az elvárásaik. Ráadásul az egyik ilyen fiúismerősöm majdnem összejött egy picit csúnyácskább lánnyal, aki szerelmes volt a fiúba, de azt mondta, hogy csak akkor fog a lánnyal járni, ha nem talál magának egy szebbet. Egyszer a barátnőmnél és nálam is kezdeményezett egy ilyen srác, mi kedvesen mondtuk, hogy éppen alakulóban vagyunk egy másik sráccal és másnap azt hallottuk, hogy mekkora flegma, nagyképű, megalázó, hazug ribik vagyunk.
2015. jún. 20. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Te sem veszed emberszámba a csúnya fiúkat.
2015. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
?
2015. jún. 20. 18:54
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem mindenki játssza ezt túl.

Van aki nem a topmodell meg hostess csajokhoz megy oda és mégis megalázóan bánnak velük.

2015. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
Te is elutasítod a csúnya fiúkat. Ők is elutasítják. Ugyanúgy a szép tetszik nekik, ahogy neked. Annyi a különbség, hogy ők megszívták és rusnyának születtek, te meg nem, gondolom.
2015. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem ezt csináltam,teljesen átlagos kinézetű,szerénynek tűnő,szolid lányokhoz mentem oda anno.

Ugyanúgy csak az álomhercegre várnak,aki fehér lovon megy értük.De ugyanolyan bunkón meg is aláztak,mint a szép társaik...

De teljesen átlagos lányok is olyanokat mondtak nekem,az itt ki lenne cenzúrázva,szóval le se írom inkább.De a lényege az volt,hogy mit képzelek én,nálam ezerszer jobb pasikat is megkaphat,meg amúgy is ne zavarjam már stb...

De átlagos kis 16-18 éves lányok is simán kinevettek,látszott rajtuk,hogy rajtam nevetnek az utóbbi időben.Pedig még csak nem is akartam ismerkedni sem velük,csak egy társaságba kerültünk mondjuk így,és néha kellett velük is beszélgetni pár dologról.


Idáig nem tettem,de elgondolkodtam rajta,hogy miért nem csak a gyönyörű nőkhöz megyek oda mostantól,mikor teljesen mindegy milyen nőhöz megyek oda,úgyis kinevet,megaláz általában,de a legjobb esetben is elküld 1 mp-en belül melegebb éghajlatra... Akkor pedig ha ugyanaz a végeredmény,akkor nem teljesen mindegy milyen kinézetűekhez mennék oda?!

Egyetlen nőtől sem kaptam soha esélyt sem,egy beszélgetésre sem,és ez kinézettől független,mivel mindenféle kinézetű nőnél próbáltam már kezdeményezni...

24/F

2015. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van, tapasztalom.
2015. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ja és szeretik a mártírt is játszani, hogy őket milyen durván, kikosarazták...igen, gondolom minden második csaj "kurv'a anyazás" közepette küldi el a szegény ,átlagos pasit.
2015. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Gondolom is-is. Biztos van néhány alulszocializált akik túl egoisták így hatalmas katasztrófa ha az ő becses személyük nem kell valakinek. Meg van pár gyenge jellem aki hazudozik itt, hogy kölcsönosen nyalassák egymás se@@ét a többi nőgyülövel.


Ugyanakkor a nő is tudnak nagy állatok lenni. Biztos sokan sértőek is lehetnek.

2015. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Interferencia ***** válasza:
Van ilyen is, de közel sem ez az általános.
2015. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Figyelem a férfi ismerőseimet, akik saját bevallásuk szerint átlagos lányokra szoktak hajtani...

Pl. amikor ezek az ismerőseim egy általam ismerős társaságba újként bekerülnek, vagy nézegetik a FB-on az ismerőseimet, és mondják, hogy ki tetszik nekik (aki szerintük átlagos nő), kivétel nélkül olyan nőket pécéznek ki, akik világéletükben igen népszerűek voltak a férfiak körében. Vagy azért, mert igen dekoratívak, vagy mert nagyon erős kisugárzással rendelkeznek.

A valóban átlagos nőket észre sem veszik. Amikor próbálom felhívni rájuk a figyelmet, akkor meg "nem az esetem" szöveggel hárítják.


Szóval megállapítottam, hogy a férfiak nem tudják reálisan bemérni, hogy mi az átlagos. A nők 1-2%-át érzékelik csupán potenciális alanyként, a többieket észre sem veszik, nem tekintik nőnek, vagy nem tudom... az 1-2%-nyi nőre pedig minden férfi hajt, úgyhogy ők vagy kapcsolatban vannak, vagy olyan magasra teszik a mércéjüket, amennyire csak akarják, hiszen mindenki őket ostromolja.

2015. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!