Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lányok-nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok-nők döntő többségének mennyire számít hogy egy fiúnak-férfinak: van-e jó állása, autója, lakása? (vagy külön él szüleitől)

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
17: Na, a te családi hátteredre is kíváncsi lennék... Nekem mindössze csak egy 2,7 milliós diákhitelt sikerült összespórolnom... Úgy, hogy nem iszok és nem dohányzom.
2015. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, mennyien leírják, hogy ne lakjon egy férfi a szüleivel. A német/osztrák családoknál jellemző, hogy háromgenerációs, hatalmas családi házakban él a nagypapától kezdve a kisunokáig mindenki. Egy háztartásba kerül a fizetés, a nyugdíj, óriási családi bevétel jön így össze, mindenkinek megvan mindene, és ott nemigen dívik, hogy a szülőktől elköltözzenek a gyerekek, csak mert a leányzó külön akar élni. Természetesen ott is előfordulnak olyan esetek, hogy kiröppennek a családi fészekből, de nem olyan gyakori, mint itthon, ahol a nők alapkövetelményként számítanak a különélés lehetőségére.
2015. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
68%

"Ügyes vagy, de nem én mutogatok szerintem ujjal másokra, hanem te. A családi hátteredre pedig marhára kíváncsi lennék, ha ennyi idősen már saját autód van (már persze, ha nem egy 400 ezres régi roncs, mert akkor nem szóltam)."


Mint írtam, én magamat tartottam el 18 éves korom óta, nem a szüleimtől kaptam segítséget. Bár nem gyárban dolgoztam, ez tény, a nyelvismereteim miatt irodai munkát végeztem egész idő alatt.


Az autóm meg egy kis 8 éves Opel Corsa 80.000 km-el, szóval elég jó állapotban, 2 éve vettem. Nem kell nekem sportautó, csak legyen jól karbantartott, jó állapotú, ennyi.

"nem mutogatsz ujjal", persze, de rögtön feltételezed, hogy ha autóm és állásom van, akkor a szüleim segítettek - aha.

2015. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
22-es: de akkor miért nem a férfi költözik a nőhöz és annak családjához?
2015. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
21%

A nőket csak ez érdekli a férfi küllemén kívül. Elvárják a luxust, hogy legyen miről dicsekedni a barátnőknek, stb.


Természetesen a komoly vagyont részesítik előnyben. Számolni nem igazán tudnak, hiszen havi 200e nettóból elvárják a férfitól (ha már a 30as korosztálynál tartunk, mert Interferencia leírása igaz), hogy fenntartsa legalább a kérdésben emlegetett javakat. Sajnos itthon ebből a fizetésből nem igazán egyszerű finanszírozni ilyesmit, kivéve ha a család megteheti, hogy vesz egy kecót.


Ebből is látszik, hogy a nők a saját kis álomvilágukban élik azt életüket, aztán csodálkoznak. Az is vicces amikor kérdőre vonod őket ezzel kapcsolatban, erre jön a válasz, hogy ő 18 éves kora óta külön él albérletben, IGAZ KÜLFÖLDÖN. Nevetséges. Londoban például olyan magyar gettók vannak ma már, hogy konkrétan itthoni "lowclass" albérlet árakon lehet tetőt szerezni a fej fölé, holott a mosogató különítmény több mint 300e Ft-nek megfelelő fontot keres. Tehát havonta 100-200e-t simán el lehet tenni. Itthon ez felejtős egy értelmiségi fizetésével is, amiért a férfi megküzdött és szívott, mint a torkos borz.

2015. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
28%

Általánosabban is fel lehet tenni a kérdést: mennyire fontos a nők számára a pénz? Nézd meg ezen a képen a nő arcát, és választ kapsz a kérdésre:

[link]

2015. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
5%

23: Na, és hogy szerezted azt az irodai melót?


Nekem nem áll össze a történet. Pont azért nem, mert én is voltam már irodában, ahol nevetséges összeggel szúrták ki a szememet. Igen, beszélek németül és angolul is és el is várták tőlem. Multinál dolgoztam az építési osztályon kemény 80 ezer forintért és állandóan a németekkel kellett beszélgetnem. 12 órás éjszakázással, ha becsúszott pár hétvége is, akkor simán megkerestem a dupláját is. Tanulásra és rajzolásra pedig ugyanúgy alig volt időm, szóval...


Vagy csak nem a szerencse-faktor jött közbe? Nézz már körül, hány ember él úgy, mint te ennyi idősen? A te eseted speciális, örülj neki. De ne hidd azt, hogy aki nem éri azt el, amit te, az már egyből egy semmirekellő utolsó senki...


Egyébként mit végeztél?

2015. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
35%
aki nettó 90-120 e ből el tud költözni autót fenttartani annak kezet csókolok! vagy nem tudom ! főleg vidéken ott sok a közmunkás az miből költözzönn el hölgyeim? és ti mit adtok ? cserébe? a legtöbb nő fabatkát se ér és arra vannak igényei jó vicc!
2015. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
39%

"Nekem amúgy soha nem jöttek be a kockahasú, kigyúrt srácok, hatalmas muszklikkal, főleg a drága kocsikkal rendelkezőkkel. Szerintem még csak nem is szexisek, a motoros srácok meg főleg nem. Bocsánat, de a felsoroltak közül még a szexben sem teljesítenek min. középszinten, s nagyon úgy gondolják, hogy a külsővel, illetve drága kocsikkal pótolni tudják a szinte semmi odaadásukat kapcsolatban és szexben. "


Az az érdekes, hogy neked abszolút nem tetszenek az izmos/pénzes/motoros pasik, de azért az összesnek megvoltál, hogy ennyire tudod a teljesítményüket. Egyéb mese nincs?:D

2015. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
21%
Na, látom a feminista Sonderkommando is beindult. Kár, hogy érvek helyett csak lepontozást látok...
2015. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!