Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lányok-nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok-nők döntő többségének mennyire számít hogy egy fiúnak-férfinak: van-e jó állása, autója, lakása? (vagy külön él szüleitől)

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
65%

39 - vegyél már vissza magadból!


Minden kérdésedre értelmesen, agresszió nélkül válaszoltam, te pedig csak kötözködsz.


Csak hogy értsd - minden területhez odaírtam, milyen SZAKNYELVI ismerettel hasznos. Egy felsőfokú némettel sem fogsz semmire menni, ha nem ismered a szakmát és az adott szaknyelvet, amiben keresett.


Nyelv és marketing mellett te is tudtál volna dolgozni - kérdem én, akkor miért nem tetted? Miért hiszed azt, hogy csak a te szakmád az egyetlen nehéz a világon, az összes többi "büfé", eleve kapja be, aki olyanra megy, aztán nehogy még pofája is legyen munkát találni vele és jól is keresni...


Komolyan elegem van, csak azért, mert más az érdeklődési körünk szakmailag leszólod a másikét, holott ötleted sincs arról, mennyit kell ezen a területen tanulni, dolgozni.


Van egy tippem, hogy nem az anyagi helyzeted miatt nem kellesz a nőknek, ha így viselkedsz mindenkivel.

2015. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
16%

41: Kioktattál, arrogánsan írtál és én vegyek vissza magamból?


Ez körülbelül az a szint, amikor a nő kiprovokálja a férfitól a pofont, aztán amikor megkapja, a férfi a hibás.


Mi a fsazt keresel egyáltalán ezen az oldalon, ha ekkora életcsászár vagy? Nagyon felbsaztad az agyamat, remélem örülsz.


Nem ismerem a szakmát és a szaknyelvet... Igen, a két szép szememért kaptam azt a kruva diplomát és igen, nem kellett nyelvvizsga + kötelező nyelvi kurzus ahhoz, hogy kézhez kapjam a papírjaimat.


Igen, amit te végeztél, az büfészak. Bármelyik másik mérnöki képzésre járó ember megmondja helyettem. Nem ismersz véletlenül mérnök hallgatókat? Nyugodtan megkérdezheted őket, hogy mennyi szabadidejük van.


Nyilván nem az anyagi helyzetem a probléma... Aha, mert ismerjük egymást személyesen is, nem? :P

2015. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
95%

38-as: azoknak az alig 30-as nőknek, akiknek ez megvan, éppen azért nincs párjuk, mert a pasik túlságosan önállóknak tartják őket és így nem tudják őket teljes mértékben Birtokolni.

Nem egy olyan 30-as férfi ismerősöm van, aki azért halászik fiatal zsenge csajokat, hogy azokat konkrétan eltartsa és diktáljon nekik minden szempontból, gyerekek számát is illetően. Manapság ez már teljesen Goethe Faust-ja, főleg amikor a 21. században is közékori törvények vannak arra, hogy jogilag hogyan lehet megvédeni egy nőt, anyát és annak gyerekeit egy idegbeteg, ámokfutó apától (szinte havonta erről szólnak a magyarországi hírek mindenhol, s ez nem szenzációhajhászás miatt), ez komoly tragédia. Baj esetén egy anyának csakis és csakis az elköltözés a lehetséges megoldás, illetve a válás. Az idegbeteg férj abszolút nincs megbüntetve, ha összeverte az feleségét és a gyerekeket.

Napjainkban, azaz a 21. században ott tart egy nő, hogy teljesen megszűnnek a jogai akkor, ha férjhez megy és főleg olyan ingatlanba költözik, amely a férje nevén van. Mindezzel rengeteg a visszaélés főleg akkor, ha a férjnek még mindig az anyja diktál, mert annyira nem bír férfi lenni és ugyanakkor csak potenciális anyát keres szingli 30-asként, mert az anyja tuszkolja az unoka nemzésre, de minél sürgősebben, akárkivel ... Majd pár év múlva ömlenek a hazugságok az eleinte naív kismamára: ő egy nagy r.banc, ő a leghanyagabb anyuka, egyáltalán nem türődik a gyerekekkel, "éhezteti" őket, stb. Elképesztő őrült anyós- és gyerek fejű 30as pasitípusok vannak.

A mai világban az a legbiztosabb, ha egy 27-35 éves nőnek van egy kis saját lakása biztonság kedvéért, amellett időközben lehet ide-oda költözni, de a tiéd mindig is a Tiéd marad.

2015. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
4%
43: Hol? Én pont az ellenkezőjét tapasztalom.
2015. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
64%

Néhány lánynak sikerül csak nagyon gazdag pasit találni (pl. nekik [link] Debreczeni Zita, [link] Szóval ehhez kell egy bizonyos tehetség,külső adottság és jókor kell lenni jó helyen. Sokan álmodoznak a gazdagságról de csak keveseknek jön össze. Ahogy mustafa is írja filléres nőknek milliós igényeik vannak, ami nincs összhangban. Az említett lányoktól lehet példát venni.

A női is megtudja alapozni az anyagi egzisztenciáját ha kellően okos és talpraesett hozzá. Nem kell egy férfitől elvárni. Valótlannak tartom hogy 20 éves lányok várnak el 20 éves fiúktól albérletet,autót, pénzt. Ha még tanul akkor honnan és hogyan legyen neki?? Ha csak nem a szüleitől kapta. De sajnos igaszságtalan a világ és nem születik mindenki pénzes helyre. De azért egy 32-34 éves férfi törekedjen már arra hogy saját lakása legyen (még ha albérlet is), valamilyen autója, valamennyi pénze ahhoz hogy megtudjon hívni egy lányt egy vacsorára egy középkategoriás étterembe.

Nekem van saját lakásom - a szüleimtől - bár a szüleimmel élek még. Saját vállalkozás csináltam 22 éves koromban, közben egyetemre jártam és késöbb vásároltam autót (használtan) magamnak és minden erőmmel azon vagyok hogy 30 éves koromra stabilizáljam az anyagi helyzetem. Egy férfitől valami hasonlót várok el.


25 budapesti nő

2015. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
Ha kiváncsi valaki azokra akikról írtam akkor guglizza be az alábbi neveket: nicolemeloche,sogororsi,sandravadas,debreczenidora és lökje hozzá az instagram fogalmát. kidobja majd gugli és lehet csorgatni a nyálat a pénzre
2015. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
52%
De minket, nőket a r.bancok sorsai és története nem érdekel :)) Főleg azok a pasik neki, akiknek csak az olyan p.rnószínésznű külsejű nőkre buknak. Tiszta viccesek.
2015. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
61%

#45-ös: alapjában véve egyetértek Veled. Kocsim van, normális, jól fizető munkám van, és az átmeneti lakhatási gondjaim is rendeződnek rövid időn belül, tehát nem gondolom, hogy 30+ évesen ezek lehetetlen elvárások.


A problémám az, hogy mikor megismerkedem egy nővel, akkor nem azt látom, hogy neki van albérlete/lakása (az nem érdekes, hogy maga vette vagy a szülők, a családi segítség, vagy csak a szimpla mázli most nem téma), hogy van valamennyi megtakarítása, és nem egyik fizetéstől a másikig él, hanem azt, hogy dolgozik minimum 3 éve (de akár 10), és az elvárás listáján szereplő dolgok 99%-a saját erőből álom, nem keres annyit, hogy elköltözzön, de még annyit sem biztos, hogy felesben fizessen egy albérletet, nincs semmi megtakarítása, tehát 10000 év múlva sem fog változtatni a helyzetén, de a felsorolás igen hosszú, hogy a srácnak milyen javakkal kellene rendelkeznie.


Mondom, én szerencsés vagyok, sikerült jó munkát kapnom, sikerült megfelelően managelnem az életem (van ami nekem is szerencse volt, van amiért kőkeményen megdolgoztam), így megugrom ezt a szintet, de mi van azokkal, akik ilyen-olyan okokból nem fogják ezt így összehozni. Van egy tanár haverom, ő ha nem örököl vagy nyer a lottón, sosem lesz saját lakása. És miért a kettős mérce? Ha én nem tudok előteremteni egy kocsit, akkor nem várom a páromtól, hogy neki legyen, a hölgyeknél úgy tűnik ez nem ilyen egyértelmű összefüggés.

2015. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
#47 Az általad emlegetett hölgyektől (/gyúnyos fennhang) konkrétan a hányinger fog el. Külsőre is fertelmesek számomra, amit képviselnek azt pedig lángszóróval tudnám méltatni.
2015. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
0%
49: 47-es vagyok. Igen, ez így van. Csak annyit hozzáfűznék, ha egy éretlen férfi ilyenekre vágyik, akkor Vállalja is a Következményeket és ne sipánkodjon, ugyanakkor Tanuljon az esetből és legközelebb a normális, szerényebb, akár kicsit túlsúlyosabb nőket részesítse előnyben. A külsőt pár órán belül Bármi meg tudja változtatni manapság ...
2015. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!