Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lányok-nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok-nők döntő többségének mennyire számít hogy egy fiúnak-férfinak: van-e jó állása, autója, lakása? (vagy külön él szüleitől)

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
54%

27 - japán szakot végeztem marketinggel kiegészítve.


Hogy jött össze az irodai munka - megfelelő kompetenciával... ha ennyire érdekel felsőfokú francia nyelvismerettel egy francia érdekeltségű cégnél. Kicsit jobban megfizették, mint az átlagos angol/német kombinációt.

2015. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
Mármint ezt az egyetem alatti munkára értettem persze - franciából felsőfokúm volt 18 évesen, ezt ki is tudtam használni később.
2015. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok, és mindig gazdag akartam lenni. Nem akartam férjet, gyerekeket, kutyát, csak pénzt és kényelmet.


Saját pénzt akartam saját erőből... valahol itt a többség nagyon el van tévedve, hogy nő pénzt csak pasitól tud kicsikarni... nem tudom, a ti anyukáitok mit csináltak, amíg kicsik voltatok, az enyém dolgozott. Nem csak otthon ült és lógatta a lábát. Evidens, hogy ha akarsz valamit, akkor dolgozz meg érte. Vagy nyerj a lottón.

2015. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%

Az a szomorú, hogy kevés kivételtől eltekintve ebben az országban mindenki más által szeretné megmászni az uborkafát.


Mivel kevés a jól fizető munka, és még felsőfokú végzettséggel is jó esély van rá, hogy nevetséges fizetéseket kapjon valaki, így felértékelődik annak a lehetősége, hogy a párunkon keresztül jussunk előre, ami lássuk be főleg a nőknek lehetőség. Ebből lesz az, hogy minimálbér környékén kereső lányok beszélnek arról, hogy milyen elvárásaik vannak a férfival szemben, hogy még az albérletre is esélytelen nők természetesen odaköltöznének a férfihez, stb-stb...


Nem mondom, hogy mindenki ilyen, eddig például egyetlen párom sem ez a típus volt, de azt állítom, hogy ez a jelenség egyáltalán nem marginális, férfiként könnyű beleszaladni.

2015. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
60%
Fenébe a francia közép után váltottam angolra, mert azt gondoltam, hogy többet ér az a felső, úgy tűnik maradni kellett volna, mert azt fizetik meg :D
2015. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
23%
#34 Viktorkirálynak és az előtte, - most már lassan 25 éve itt garázdálkodó uborkafamászómesetereknek sikerül is. LOVEIT!
2015. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:

35 - a franciát tényleg jól megfizetik, elsősorban a divat, kozmetika és a politika terén.

Ha az ipar érdekel inkább, akkor a német vagy a svéd, esetleg a norvég vagy az orosz (energiaipar elsősorban) a jobb döntés.

A kereskedelemmel egyértelműen Ázsia - a koreai, kínai is nagyon jól megfizetett nyelvek amúgy.

2015. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
31%
nők menjetek ti albérletbe tarsatok fent autót! aztán várjátok el úgyan azt! ameddig nincs meg az a szint amit elvártok addig nem várjátok el hogy 1 férfi alátok tegye a kocsit meg a lakást mert ti a tvben azt látátok!
2015. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
6%

31: Őha, milyen fellengzősek lettünk. "átlagos angol/német kombináció". Ha annyira átlagos, akkor miért hisztiznek mindenhol, hogy kevesen beszélnek idegen nyelveket?


Nyelvi szak + marketing... ha én ilyenre jártam volna, én is simán eljártam volna mellette dolgozni. A mérnöki szakokat munka mellett nagyon nehéz elvégezni, szóval ebben az esetben ne magadból indulj ki.


37: Dehiszen a német átlagos és mindenki beszéli a nyelvet.


Ajj de gyűlölöm a képmutató és beképzelt embereket.

2015. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:

#37: koreai meg norvég? Istenem, azt hiszem most már maradok akkor az angolnál, még szerencse, hogy nem előbb mondtad, mert most svédül tanulhatnék :D


Amúgy szerencsére egyelőre az angollal is jól el lehet helyezkedni, bár a mostani cégem USA multi, és utoljára vagy egy éve kellett angolul megszólalnom, cserébe ha nem tudsz, akkor fel sem vesznek, szóval vicces tud lenni ez a nyelvtudás vs munka dolog :P

2015. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!