Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a nôies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a nôies férfiakat lenézik, a férfias nôket pedig nem?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi gyengédebb, és úgy viselkedik, mint egy nô, lúzernek titulálják, kiröhögik, megszégyenítik.

Ha egy nô férfiasan viselkedik, több lehetôség is van a társadalom reakciójára, de az nagyon ritka, hogy lenézzék és megszégyenítsék, ahogy a nôies férfit.



2015. jún. 21. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te még sok mindent nem láttál. A fiús lányokat elég sokszor szekálják, szívatják pl. iskolai környezetben, sokszor nem tekintik őket teljes értékű nőnek.

De egyébként én többnyire azt tapasztalom, hogy mindkét esetben a férfi nem az, amelyik negatívan áll hozzá az ilyen emberekhez. Ha nőies férfi, akkor "hülye buzeráns", ha férfias nő, akkor meg "nem is számít nőnek, és undorító, nem kell senkinek".

2015. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Mert a fartúrás nem olyan szexi, mint a leszbikusság.
2015. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

ez csak berögzött társadalmi sztereotipia hogy a nök gyengék a pasik meg erősek

pedig egyszerüen vannak erős és gyenge jellemű emberek

2015. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Tiniként ez még pont fordítva van. A lányos fiúk az istenek, a fiús lányok max. haver.


Egyébként mit értesz pontosan nőies férfi alatt? Olyanra gondolsz aki például elsírja magát egy bababolt előtt a meghatódottságtól vagy mindig nyálas versekkel és ajándékokkal hízeleg a nőknek?

Azért nem túl népszerűek ezek a férfiak mert többnyire semmi kiállásuk nincs. Rászólnak és fülét-farkát behúzza, akkor meg pontosan mi is imponáljon ebben a nőknek?

2015. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert a férfiaktól mindenki azt várja el, hogy férfiként viselkedjenek. Egy nő még szexi marad attól, hogy felvesz egy férfi pólót, mert vannak bizonyos adottságai, amit akárhogy takargathat, az ott lesz. De amikor a férfiak hasig kivágott pólóban, sőt némelyik cicagatyában feszít, az eléggé lelombozó.
2015. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

egyrészt marhára nem írtad körül, hogy mi a nőies és férfias viselkedés számodra...

másrészről én mindig irigyeltem az igazi femininim, baba típusú lányok, mert ők tarolnak inkább a férfiaknál tapasztalatom szerint


a feminim férfiakat meg nem tudom milyen formában éri hátrányos megkülönböztetés, nekem már az alakra szabott gatya, hasított bőr cipő, és "instázás" is elég nőies viselkedés és öltözék, mégis buknak rá a lányok

2015. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állításod nem helytálló, a következőképp javítanám: A nőies férfiakat lenézik, a nőket pedig egyformán lenézik, független attól, hogy férfias vagy nőies. Ezzel egyben magyarázatot is adtam a kérdésedre (nagyjából).
2015. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!