Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék egy normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy normális, jóképű, érett gondolkodású férfit? 22L

Figyelt kérdés
22-30 közöttit Budapesten. Eddig éretlen pasik kezdeményeztek nálam akik alkalmi kapcsolatot keresnek.Én nem ezt szeretném.
2015. jún. 22. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9%
Sehol,felszíne pi**a vagy,és az nem kell a férfiaknak...
2015. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát rossz emberekkel ismerkedsz, ez tény. Tehát aki kapásból csak arra hajt, és ha foglalkozol velük, akkor veled van a baj, ha nem akkor meg épp te vagy a normális, és nem a felszínes kva mint páran írták előttem.


Kérdésedre a válasz:

bárhol (mondom én aki budapesten nem talál valakit... ) , akár itt, akár valami társkereső oldalon, de a lányoknak megvan az a luxusa, hogy akár az utcán, ismerősök közül is "válogathat" mivel ha egy kicsit is bejön egy ismerősének, illetve mindketten egyedülállóak vagytok, akkor nyugi kezdeményezni fog. Nem hiszem hogy nagyot tévednék, ha azt mondanám, biztosan van most is ilyen aki csak vár a megfelelő pillanatra.


Küldessz egy képet? Kíváncsi vagyok ki van a kérdés mögött most már :)


25F

2015. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is vidéki vagyok...:/kár pedig érett vagyok és megdöbbentõen helyes is dehát ez van. :P
2015. jún. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!