Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok az olyan lányokról, akik nem fogadnak el segítséget?

Figyelt kérdés

Mármint pl. látjátok, hogy valami nehezet cipel, felajánljátok a segítségeteket, sőt már vennétek is el tőle, de a lány ragaszkodik hozzá, hogy ő vigye.

Többször előfordult már velem ilyen. Amikor odajön valaki segíteni, valahogy mindig kicsúszik a számon, hogy köszönöm, de bírom. Főleg ha olyan akar segíteni, aki tetszik...na annak soha nem hagyom...és mindig utólag jut eszembe, hogy talán ez férfiasnak tűnhet.

De valahogy megszoktam, hogy nemet mondok, hirtelen mindig az jön ki, még ha örülnék is neki, ha valaki segítene...:/



2015. jún. 23. 11:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De még mindig nem értitek mire gondolok. Mikor olyan utasítja vissza, akit évek óta ismertek, jóban vagytok, nem egy vadidegen az utcán...
2015. jún. 23. 13:31
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem el fel szokott kicsit idegesíteni, mert olyan érzésem van, hogy őt hagyja békén az ember, nincs szüksége egy férfi segítségére, meg akarja mutatni, hogy ő aztán egy önérzetes nő. :))
2015. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az is idegesít, ha csaj haverom cipeli fel a bőröndöt a lépcsőn és nem engedi, hogy segítsek neki.
2015. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De ebben mi annyira rossz, hogy mindenkit idegesít?
2015. jún. 23. 15:02
 15/18 anonim ***** válasza:
Téged nem idegesít, hogyha jó fej akarsz lenni valakivel, megkínálod valamivel, vagy hasonlók, és visszautasítja?
2015. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem, én örülök neki, sőt reménykedek is benne, hogy visszautasítanak, csak udvariasságból szoktam felajánlani a segítségemet. Persze ha elfogadjàk, szívesen segítek, de ha nem, nekem annál jobb, több marad nekem vagy tovább ülhetek vagy bármi :D
2015. jún. 23. 16:35
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Még egy példa arra, hogy titeket lehetetlen megérteni :D
2015. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%

Én nem ajánlom fel nőknek, hogy segítek, ugyanis már többször megjártam.


1. Bőrönddel szenved a vonatnál egy erős túlzással is 3/10-es, elküldött a bús b*** p**-ba mikor segíteni akartam. Neki nem jönnek be az ilyen nyomorékok neki, nálam 10-er jobbat talál stb.

2. Buszpályaudvaron rám kiált egy csaj, mi a f***ért nem segítek neki feltenni a csomagját, nem látom, hogy k***a nehéz? Mellesleg pont akkor értem oda, de oké mivel szépen kért segítettem.

3. Tesco részeg hölgyek tologatják egymást, felborultak és balga meg megpróbáltam felsegíteni őket, erre lefújtak gázsprayel.

4. Szerelmespár a nagy összeborulásban elhagyott 1 csomagot, utánuk rohantam vele. Köszönet? ÁÁÁ dehogy, keresik rajtam a hiányzó tartalmat, rendőrrel fenyegetnek, de meglett a másik szatyorban.

Paraszt módon rákérdeztem nem érzik-e szükségét egy bocsánatkérésnek. A csaj erre arcon ütött, a srác pedig tarkón rúgott.

5. A munkahelyen felajánlottam segítek pakolni, ezt a szebbik nem el is fogadta, eredmény egyedül csináltam mindent.

6. Kerti partira készült egy hölgy, akinél barátzónás vagyok. A kőművese lemondta a munkát, egy egyszerű tégla tábortüzet kellett csinálni, amit már 4-et csináltam.

Az építmény elkészült, de a meghívom valahol elveszett.


Az olyan lány, aki nem fogadja el a segítséget nagyon ritka, szemben a segítséget megkövetelők hadával.

Szerintem tiszteletreméltó a viselkedésed, több ilyen nőre lenne szükség!

2015. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!