Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Titeket zavarna, ha a baratnotok nem jarna soha bulizni?

Figyelt kérdés

Valahogy nem erzem jol magam abban a kozegben. Szomoru leszek, ezt nehez elmagyarazni:DD

22N


2015. jún. 23. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk zavarna, mert 30 évesen is szeretek bulizni. Havi 1-2-szer elmegyünk a barátnőmmel, de még így is nekem kell vonszolnom. De ha ott vagyunk, már sosem bánja meg. Valószínűleg te nem tudod túltenni magad az idióta részeg barmokon, szerintem egyáltalán nem gáz, ha nem jársz bulizni.
2015. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Regebben imadtam a bulikat, aztan egyetem ota ez nagyon durvan megvaltozott. Lehet, hogy kisse elesettnek erzem magam a sok ember kozott...
2015. jún. 24. 10:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Gátlásos vagy?
2015. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen
2015. júl. 1. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!