Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket zavarna, ha kiderulne, hogy a baratnotok elottetek volt lannyal (csak fogdosas + csok)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
te viccelsz most azonnal zsíroz le egy hárman párban partit amíg még nem késő
2010. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm azon az estén smárolt egy lánnyal többször is, amikor összejöttünk. Úgyhogy engem nem zavart, sőőt. Az a másik lány is bejött mindig, úgyhogy szép látvány voltak együtt.
2010. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Thurston ***** válasza:
100%
Nem. Semmi közöm nem volt hozzá. Persze ha járunk ne csinálja. De gondolom ez magától értetődik.
2010. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
nagyon kevés olyan lány van aki nem smárolt még másik lánnyal manapság ez a "divat"
2010. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Thurston ***** válasza:
100%

20:36


Te miféle undorító környéken élsz?

2010. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
gondolom vannak itt lanyok is...titeket zavarna, ha a baratotokrol derulne ki, hogy elotte volt fiuval?
2010. ápr. 15. 20:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kényszeres hazudozó pasim, aki azt hazudta, hogy már csókolózott fiúval. Abszolút nem zavart. (Aztán kiderült, hogy nem volt igaz, csak kitalálta, hogy menőnek tűnjön, az már inkább zavart, hogy hazudott.)
2010. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart, pedig láttam már a pasimat egy idősebb férfival puszilkózni. De nincs ebben semmi, neki ez is kell, együtt szoktuk lesni a pasikat, és jól kielemezzük őket.
2010. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Lány vagyok, voltam lánnyal, és nem zavarja a fiúkat sztem...De ha a pasim lett volna fiúval, az már más, az zavarna.. Ez olyan más, nem tudom miért, de más...
2010. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!