Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelölt de semmi több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt de semmi több, szeretném megismerni, mit lépjek?

Figyelt kérdés
Bejelölt egy helyes volt kolis srác, akivel még sose beszélgettem. Feldobta a napom és vártam, hogy majd ir is, de nem irt mi. Mi lehet ennek az oka?

2015. jún. 23. 12:27
 1/4 Mumusan ***** válasza:
Vagy fél írni. Vagy csak simán ismerős voltál neki, ezért bejelölt.
2015. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Estienne ***** válasza:
A szia beszokott válni.
2015. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak bejelolt
2015. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A te eseted a könnyebb fajta. Általában azon problémáznak, hogy mit írjanak annak, akivel még nem is találkoztak, de neked csak annyit kellene írnod, hogy "Szia! Láttam, hogy bejelöltél ismerősnek, de sajnos nem nagyon emlékszem rád. Esetleg mesélnél magadról, vagy hogy honnan ismerjük egymást?" Ennyi az egész...
2015. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!