Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható, ha egy pasi arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha egy pasi arra hivatkozva, hogy nem élte még ki magát, lefekszik egy másik nővel?

Figyelt kérdés

Arra hivatkozik, hogy nem élte még ki magát, nagy benne a

szexuális vágy. Én vagyok neki az első kapcsolatilag és szex téren is. Mondtam neki, hogy inkább szakítsunk, ha nem akar velem maradni és nem szeret, de ő ezt nem fogadta el. Azt mondta, képes elválasztani a szexet az érzelmektől. Ha nem mennék bele, akkor is velem maradna, mert elmondása szerint komolyan gondolja velem, de ezt elárulta nekem, hogy kíváncsi, mással a szex milyen. Ő érzelmi alapon nem is keresgélne. Én hiszek neki, ti hogy állnátok a helyzethez? 2 éve vagyunk együtt.


2015. jún. 23. 13:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ha nem élte még ki magát, akkor ne legyen kapcsolata, ha meg kapcsolatot akar, akkor ne akarjon mással lenni. Szerintem. De őszinteségért mindenképp plusz pont. Neked kell eldönteni, hogy mi fér bele a kapcsolatotokba, nekem ez nem férne bele.
2015. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 23. 13:42
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben elfogadhatónak tartom, hogy ha úgy érzi nem élte ki magát akkor összefekszik mással.

Az meg egy megint másik dolog, hogy azután már az "engedélyem" se kell, mert többé senkim.

2015. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Hát elég kényelmes, hogy érzelmileg ott a stabil háttér, de ő kíváncsi ezért lefekszik másokkal. Kérdező ha meg akarod alázni magad egészségedre, de ha szereted meglepne ha neked nem fájna, hogy mást ölel, csókol.

Én egy percig se maradnék olyannal aki nekem ezt így felhozza. Ha kalandozni akar, egészségére, de ne etessen komoly kapcsolattal. Szóval te nem számítasz neki annyit mint a mással szerzendő tapasztalat. Ha nem mennél bele akkor is veled maradna. Tényleg? Királlyá ne koronázzuk érte? Fura egy pasid van. Ekkora áldozat neki a barátnője mellett maradni? Komolyan nem minig értem az embereket.

2015. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
27%

Egy 10 éves kapcsolatban, kulturált prostikkal elfogadható lenne (feltéve persze hogy neked is szabad a pálya, még ha nem is használod ki), abból nem lesz baj.


De így hogy nemhogy prostik nem jók neki, de még sima egyéjszakások se, teljesen más az ábra. Szóval el akarja csábítani a nőket, udvarolni akar, miközben azt mondja csak szexet akar. Azt se tudja mit akar, önmagának mond ellen.


Nézd meg ezt az oldalt, tele van ilyen kérdésekkel, hogy 2 év eltelt, baj van. Kb. 2 év ami után elmúlik a szerelem, a hormonok lecsillapodnak. Van aki ezután együttmarad, mert tényleg szeretik egymást és összeillenek. Van aki nem. Utóbbiak vagytok ti. Amúgyis túl fiatalok vagytok, legyen ez egy szép emlék nektek. 40f

2015. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez halal megalazo! Meg bele is mondja az arcodba? Jo nagy paraszt lehet a baratod, te pedig hulye vagy ha elfogadod.


Persze vannak akik felrejarnak, de azok is megprobaljak titokban csinalni es nem igy arcba mondani. Ez a srac semmire sem tart teged, csak dugasra kellesz neki.

2015. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Felőlem megdugathatná magát idegen faszikkal, ha neki ez hiányzik a teljes élethez, de akkor hozzám nem kell visszajönnie többet.
2015. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 omba ***** válasza:
100%

"lefekszik egy másik nővel?" - meg egyharmadikkal, negyedikkel....

Ha neki te nem öröm vagy, hanem korlát... "hát élje ki" magát - aztán majd jelentkezzen 10 év múlva.

2015. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
32%
Neked kell tudnod, hogy mennyire fájna ha másokkal is szexelne. Mi anno azt a megállapodást kötöttük hogy csak akkor mehet félre, ha olyan dologról van szó, amit tőlem nem kap meg. Egyszer megtörtént, engem nem érdekelt, végülis érthető ha vmi hiányzik neki, akkor máshol keresi, ő meg azóta is bánja, többet eszébe se jutna de engem azóta se nyaggat vele.
2015. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%
Éretlen, gyerekes viselkedésre vall. Én sosem "éltem ki magam", de nem is vágyom rá. Ez csak egy idióta kifogás.
2015. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!