Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható, ha egy pasi arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha egy pasi arra hivatkozva, hogy nem élte még ki magát, lefekszik egy másik nővel?

Figyelt kérdés

Arra hivatkozik, hogy nem élte még ki magát, nagy benne a

szexuális vágy. Én vagyok neki az első kapcsolatilag és szex téren is. Mondtam neki, hogy inkább szakítsunk, ha nem akar velem maradni és nem szeret, de ő ezt nem fogadta el. Azt mondta, képes elválasztani a szexet az érzelmektől. Ha nem mennék bele, akkor is velem maradna, mert elmondása szerint komolyan gondolja velem, de ezt elárulta nekem, hogy kíváncsi, mással a szex milyen. Ő érzelmi alapon nem is keresgélne. Én hiszek neki, ti hogy állnátok a helyzethez? 2 éve vagyunk együtt.


2015. jún. 23. 13:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges ez a pasi. Így akarja legalizálni a szexuális kielégületlenségi vágyát. Ha van eszed, lelépsz.
2015. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
20: te meg már a ló túloldala vagy. De, a nem élte ki magát érzés létezik, nekem is túl későn, a házasságom alatt jöttek elő mindenféle vágyaim, egyáltalán nem csak szexuálisak. Sok mindent meg is csináltam. Persze jobb lett volna ezeket korábban, bár mindent nem lehet. Mindegy, így alakult, ennyi idősen már jó esetben toleránsabbak is vagyunk mint a huszonévesek. 45F
2015. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!