Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szeretek küzdeni egy lányért. Imádom ha nagyon érdekes és normális. Viszont mostanság nincs ilyen lány csak "tucat". Nem, nem vagyok nőgyűlölő de mintha sok lánynak még a beszéd se menne igazán nem hogy "varázsa legyen" a dolgoknak. Semmi. Már arra is gondoltam én vagyok a béna. Kicsit kezdek is megzakkanni hogy mi lesz velem évek múlva így. 22F
2015. jún. 23. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
igazad van a mai csajokal nem nagyon lehet értelmesen beszélgetni. nyugi nem te vagy a béna! a média sok ember agyát ki mossta
2015. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz...hát igen mikor csak a Barátok Közt és az Éjjel Nappal Budapestről tud valaki beszélni (előfordult velem egy lánynál kapcsolatban) akkor jobb is hagyni nézze tovább...
2015. jún. 23. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
igen! detto úgyan ez én nem is nézem ezeket még hozzá se tudok igazából szólni....
2015. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talan az elvarasaiddal van nemi gond, hiszen ez a "nagyon érdekes és normális" kategoria nem letezik.


Aki nagyon erdekes, az egyaltalan nem normalis ... es forditva is igaz ... aki normalis az egyeltalan nem valoszinu, hogy nagyon erdekes.

2015. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!