Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is aki belesett ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki belesett ebbe a hibába?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 3 éve van párkapcsolatom.Nekem ő az első szerelmem,és vele vesztettem el a szüzességem is.Mindennél jobban szeretem őt.Neki már volt előttem 1-2 kapcsolata,de neki is a mostani a legkomolyabb.Komoly terveink vannak egymással,egyenlőre az összeköltözésen dolgozunk mert még mindketten a szüleinknél lakunk.


Sajnos bele estem abba a hibába,hogy nekem ő a mindenem.Sokat gondolok rá,sokszor keresem,mindig várom hogy elérhető legyen.Sokszor ha nélküle vagyok valahol,nem is érzem olyan jól magam.Ha tudom hogy aznap találkozunk,az egész napom feldobja,de ha nem van amikor nagyon rossz kedvem lesz,persze nem mindig ez a jellemző.Van hogy azért nélküle is jól érzem magam.

Ő szokott eljárni nélkülem,mindig megkérdezi hogy "elmehete-",én meg mondom persze,mert tudom hogy kell neki a barátok,haverok,szabadság is.Én viszont sajnos mióta vele vagyok a barátaim nagy részét elvesztettem.Mondjuk nem csak miatta,mert sokan elköltöztek más városba,ide-oda,persze van akivel még tartom a kapcsolatot,de nagyon egyedül érzem magam ha a párom nincs velem.Amúgy jó barátok is vagyunk,imádunk hülyéskedni együtt,nem csak mint szerelmes pár.


Jelenleg egyetemre járok Budapestre,vidéken lakom,minden nap feljárok vonattal.Az egyetemen vannak ismerőseim,de így elég nehéz mély barátságokat ott kialakítani.Közös barátaink vannak,talán velük kellene szorosabbra fűzni a barátságot.


Tudom,érzem a problémát,tudom hogy mit rontottam el,és szeretnék is ezen változtatni,mert így nem jó.Azonban szakítani semmiképp nem szeretnék emiatt,mert remek a kapcsolatunk ezt leszámítva minden téren.

Szeretném azt hogy nélküle is ugyanolyan jól érezzem magam,mert ő is nagyon jól érzi magát nélkülem.Legyen újra barátaim,szórakozzak,és ne függjön egy másik embertől a boldogságom,csak is magamtól.


Volt valaki hasonló cipőben?Hogyan lehet ezen változtatni?Előtte nagyon szerettem egyébként bulizni,eljárni ide-oda,bár nagy baráti társaságom sose volt,inkább kevesebb,de minőségibb,de az akkori legjobb barátnőm elköltözött,és megromlott a barátságunk sajnos :(


21/L


2015. jún. 24. 17:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Az "elmehet-e" részhez hozzáfűzném még,nyilván nem engedélyt kér ilyenkor,önálló felnőtt ember,azt csinál amit akar,csak így kérdezi meg tőlem :) Nem tartom pórázon,ha akar menjen,sose szerettem kierőszakolni a dolgokat,meg együtt is szoktunk lenni azért :)
2015. jún. 24. 17:04
 2/3 Mumusan ***** válasza:
Megmondom őszintén nekem sem maradtak barátaim. Csak a párom van, meg az ő baráti társasága. Viszont van hobbim, ahol emberek között lehetek és jól érzem magam. Nem muszáj barátokat tartani ha az nem megy. Elég ha találsz egy hobbit amit másokkal űzöl. Nekem ez kielégíti a baráthiányt. Ebben vagyok lassan 6 éve. Megszoktam.
2015. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 év alatt nem lettek közös barátaitok?
2015. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!