Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, ha kapnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ha kapnál egy alkalomra elhajlási engedélyt, élnél vele?

Figyelt kérdés
Miért igen, miért nem? Férfi vagy vagy nő? Persze tudom, hogy a legtöbben hűségesek, és ha engedélyt kapnának se tennének ilyesmit, de azért biztos van, aki igen.
2015. jún. 24. 23:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem élnék vele. Ha párkapcsolatban vagyok, az azért van, mert szeretem a lányt. Ha meg nem szeretem, vagy olyat tett, akkor meg nem vagyok vele együtt.
2015. jún. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Igen.


Spermaárus boy.

2015. jún. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem élnék vele. Ha szeretem, akkor nincs senki, aki jobb lenne nála. Ha pedig már másra vágyom, továbblépek. Nem toporgok olyan ál-kapcsolatban, ami visszahúz. Ezért nem érdekelne nyitott kapcsolat sem. Ami nem megy, azt nem erőltetem.
2015. jún. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem, mert nincs ra szuksegem. Mindent megkapok a volegenyemtol, amire szuksegem van. Senki nem tudna tobbet nyujtani nala.

28l

2015. jún. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
47%

Nekem most van ilyenem. Élni fogok vele, amint lesz hozzá alkalmas partnerem.

22/F

2015. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam. Nem éltem vele, inkább szakítottam nekem ez volt az utolsó szög annak a kapcsolatnak a koporsóján.

A jelenlegi párom nagyon szeretem nem csalnám meg, igaz eszünkbe se jutna egymásnak ilyen "lehetőséget" adni.

2015. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 PearlDiver ***** válasza:

Nemrég válságba jutott a kapcsolatunk. Beláttam, hogy bár elég rosszul hangzik, szünetet kell tartanunk, hogy a barátnőm rájöjjön, mennyire sokat jelentek neki. A szünetnek úgy láttam értelmét, hogy ami ezalatt történik azért lehetőleg csak magunknak kelljen elszámolni. Mindketten eljutottunk egy másikkal a csókig, ő ezután megállapította hogy tényleg nem kell neki más, én pedig ezt eleve nem is gondoltam, hanem egy exemmel pátyolgattuk egymást egy cseppet.

Ilyenformán jól jött ki az elhajlásos történet, mert azóta újra együtt vagyunk és dolgozunk a kapcsolaton. De biztos hogy mégegyszer nem csinálok ilyet, se egyoldalúan, se kölcsönösen, ezeken a körökön már illene túllennünk.

25F/19L

2015. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Kaptam, és éltem vele. Ő megcsalt, ebben egyeztünk meg, hogy én is megtehetem, majd elfelejtjük. Jelenlegi kapcsolatomban már nem tenném meg .Nő vagyok.
2015. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nem, nincs rá szükségem, a barátomtól mindenki megkapok


19/L

2015. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!