Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, ha kapnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ha kapnál egy alkalomra elhajlási engedélyt, élnél vele?

Figyelt kérdés
Miért igen, miért nem? Férfi vagy vagy nő? Persze tudom, hogy a legtöbben hűségesek, és ha engedélyt kapnának se tennének ilyesmit, de azért biztos van, aki igen.
2015. jún. 24. 23:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Milyen sok hűséges ember van...Akkor miért van annyi megcsalás ?;) Vagy a hűségesek gyülekezőhelye lenne a GYK?...hmmm érdekes.
2015. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#21:


Csak nem Téged is megcsaltak?

2015. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
71%
21, szerintem az "elhajlási engedély" nem megcsalás, és nyilván azoknál kerül szóba, akik nem a másik háta mögött intézik ilyen ügyleteiket.. Akik félrejárnak, azokat ez a kérdés nem igazán érinti, nem kell nekik hozzá engedély. Ez a kérdés inkább az alapvetően hűséges emberek lelki beállítottságáról szól.
2015. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Nem, nem csaltak még meg (tudomásom szerint). Viszont nekem volt nyitott kapcsolatom és én éltem a lehetőséggel. A barátom nem.
2015. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen igen:-)


33/N

2015. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
63%

szintén igen. Bár ha feldobná barátnőm a témát, akkor lehet inkább rábeszélném egy édeshármasra mégegy lánnyal :)

27/F

2015. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy én végletes vagyok, szóval ha szeretek valakit, nem vágyom másra, ha másra vágyom, akkor nem érzek úgy, nem azért vagyok hűséges, mert így szabályos, hanem mert az érzéseim így diktálják, és ha valakit egyszer szerettem, megérdemel annyit, hogy ne áltassam. Ha élnék egy ilyen ajánlattal, az azt jelentené nálam, hogy őt már nem szeretem annyira, hogy a párom legyen. Ez én vagyok.
2015. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
62%

" szerintem az "elhajlási engedély" nem megcsalás, és nyilván azoknál kerül szóba, akik nem a másik háta mögött intézik ilyen ügyleteiket.. Akik félrejárnak, azokat ez a kérdés nem igazán érinti, nem kell nekik hozzá engedély. Ez a kérdés inkább az alapvetően hűséges emberek lelki beállítottságáról szól."



Szerintem meg ez nem ilyen egyszerű. Nem lehet az embereket felosztani "csalfa" és "hűséges"-re . A csalfák túlnyomó többsége nem gondolja magáról, hogy csalfa. A legtöbb ember úgy hiszi magáról, hogy ő hűséges és sosem tenne ilyet.De aztán hopsz, mégis megtörténik...Nem olyan, hogy a kapcsolat elején eldöntöm, hogy na akkor én most szétcsalom a páromat, vagy a hűség mintapéldánya leszek. Nem. Azért mondom, hogy furcsa, hogy ennnyire sok hűséges ember van. Aha, persze...Tehát jönnek és egy ilyen kérdéshez is beírják, hogy nem soha. Engedéllyel soha, de amúgy meg igen? Kétlem, hogy mind a 15 ember, akik nemmel válaszoltak soha egyik párjukat sem csalták még meg. És az én válaszom áll 0%-on. hihető

2015. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 PearlDiver ***** válasza:
#28 igazad van, én is világéletemben hűségesnek tartottam magamat, most is egyébként. Azzal együtt, hogy a jelenlegi barátnőmmel megcsaltam az előzőt (csók szintjén), igaz, az exem meg előtte lefeküdt mással ezért már nagyon a végét jártuk. És a megcsalásom után az első találkozásnál szakítottam is vele. Úgy gondolom, ha már megcsalunk valakit akkor ez a minimum. De ettől még most is úgy gondolom, hogy nem kell eddig eljutni, a fenti esetből tanultam, és nem kívánom mégegyszer átélni.
2015. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!