Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedélyt kaptam a pasizáshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedélyt kaptam a pasizáshoz anyutól?

Figyelt kérdés

Most ez akkor azt jelenti, hogy TÉNYLEG pasizhatok?!

Mert volt már, hogy az ellenkezőjét állította annak, amit gondolt...

De mostanában egyre többször említi ezt a témát, hogy a nővéremnek is már van barátja, azzal sincs baja, nálam is már eljött az ideje a szerelemnek, nem hitte azt, hogy örökké az ő kicsi lánya leszek, és itt fogok élni, míg meg nem halok...

De alig hiszem el, hogy komolyan arra bíztat, hogy ismerkedjek !! Jujj! ^^

Ti mit gondoltok, ilyen korban már pasizhatok? Már van is egy kiszemeltem, 4 éve szeretem.

17L


2013. máj. 20. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,már pasizhatsz,főleg,ha anyud is "megengedte". Örülnék,ha ilyen normális lányom lenne,aki nem ribiskedik ennyi idősen
2013. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az durva, hogy ehhez engedély kell... :O
2013. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj írásos engedélyt, nézesd át ügyvéddel, két tanú jelenlétében írjátok alá, majd mehet a közjegyzőhöz hitelesítésre.
2013. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez kész... xD

Hajts rá a kiszemeltre, nehogy lecsapják a kezedről így 4 év után :D


Amúgy én is 17 vagyok, és én is 4 éve szeretek valakit, de nekem sose kellett engedély, meg nem is tiltotta, bár az igaz, hogy mostanában kezd el kérdezgetni, hogy van-e már alakulóban valami.


17/L ^^

2013. máj. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 éve? szereted? És még nem jöttél össze vele?

Hát jóó... betartottad, amit anyud mondott, de szerintem nem kellett volna. Most ennek mi értelme volt, hogy már 4 éve csak nézed és semmi? :S


Na... a lényeg, hogy mindegy! Így alakult, le van szarva! Pasizz be ha gondolod, ennyi! :)

2013. máj. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért,amíg nem adott rá engedélyt,az alatt a 4 év alatt nem randiztál?
2013. máj. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aputól is megvan az engedély? Mert anélkül nehogy elmenj ám randira!
2013. máj. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!