Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az igaz ha egy 16 éves lány...

Az igaz ha egy 16 éves lány sokat akar találkozni a barátaival, akkor el fog "utcalányosodni" a szülei szerint? (Szépen kifejezve)

Figyelt kérdés
Ha jó tanuló, megcsinál otthon sok házimunkát, emellett rendes (csak akkor beszél vissza ha nem engedik sehova, de akkor tényleg nagyon ideges), de otthon unatkozik ezért szeretne találkozni a barátaival gyakran téli szünetbe, suli hétvégente és néha suli után is, akkor pár év múlva tényleg "utcalány" lesz a szülei szerint? Tehát a teli szünetbe másodszorra akar menni valahova, a szülei megengedték, de aszünetbe többet nem mehet sehova csak mert úgy gondolják hogy szerintük ez rossz dolog és bűn.
2014. dec. 23. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Az Isten mentsen meg minden gyereket az ilyen szülőktől kedves kérdező! Sajnállak, hogy neked ilyen anya, apa jutott.
2014. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Borosta2 ***** válasza:
91%
Ateista vagyok, de egyetértek az #1vel ez egy hatalmas ostobaság.
2014. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez valóban nagy ostobaság, sajnállak, hogy ilyen gondolkodású szüleid vannak. Én 16 évesen a barátommal találkozgattam nem csak szimpla barátokkal és mégsem váltam utcalánnyá, most 22 éves vagyok és eddig 2 barátom volt. Tehát ebből adódóan, attól, hogy barátokkal találkozok egyáltalán nem áll fenn a veszélye annak, hogy utcalánnyá válnál. Teljesen érthető az, hogy a 2 hetes téli szünetben nem akarsz minden nap otthon ülni, arra van a szünet , hogy kicsit kikapcsolódj. Ha jó tanuló vagy, akkor szerintem annak sincs semmi akadálya, hogy hétvégente pár órát a barátaiddal tölts. Sajnos ezzel a szüleid csak azt fogják elérni, hogy a hátuk mögött, nekik hazudva találkozol majd a barátaiddal, egyáltalán nem jó az, ha egy gyereket ennyire kordában tartanak.
2014. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
megmondod,hogy ha ezt gondolják rólad,hogy képes lennél csak e miatt utcalánnyá válni,akkor már nem tudsz rájuk többet felnézni.Menj el nyugodtan,persze veszekedni fognak,de pár alkalom után már azt sem. Szóvá teszed,hogy ha ennyi házimunka és tanulás után is csak ennyibe vesznek téged,hogy majd utcalány leszel,akkor mostantól ugrik a házimunka mindaddig amíg nem nyílik fel a szemük.
2014. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez butaság. 16 éves vagy, én simán elengednélek a barátaiddal. Nem értem miért kell ennyire fogni egy 16 évest. Probálj meg beszélni a szüleiddel, ültesd le öket, és mondd el mit érzel, hogy neked ez rosszul esik. Jobb ötletem nincs sajna..
2014. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Sőt, azt is megmondhatod (valamelyik előző hozzászóló után szabadon), hogy ha azt gondolják rólad, hogy ennyitől utcalány lennél, akkor esetleg a saját nevelési elveiket kellene megvizsgálni. Vajon ők hogy látják?


Megnézném a fejüket egy ilyen visszaszólás után. Hupililára gondolok. Arra a színárnyalatra fog színeződni az arcuk.

2014. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon elszomorodok, amikor azt olvasni, hogy mennyi beszűkült agyú, idióta felfogású, buta szülő van.

Kérdező, dehogy válik valaki utcalánnyá. Ez egy egyetemes baromság.

Az ilyen szülők szó szerint hazudásra kényszerítik a gyereküket, utána meg csodálkoznak, hogy a gyerek nem mond igazat.

2014. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Hívd meg a barátaidat magadhoz, ha Te nem mehetsz!


Akkor a szüleid is látnák, hogy rendes, aranyos emberek, és nem valami drogos társaság, mint amit beléjük képzelnek.


Talán ha megismerik őket, akkor nyugodtabbak lesznek és nem fognak ezen pattogni.

2014. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

az utcalány kategória nem itt kezdődik.

Társaságkedvelő fiatalok vagyunk, mikor szórakozzunk, bandázunk, ha nem ennyi idősen?

szerintem is hívd el a barataidat hozzátok (ha megengedik) aztán ha a szüleid megismerik őket, lehet hogy jobban el fognak engedni.

2014. dec. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2015. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!