Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az internetenvaló ismerkedésről?

Figyelt kérdés

akárhol

társkeresőn vagy itt

vagy inkább a személyes ismerkedés hívei vagytok

pasi és nő is írhat

kort kérhetek


2015. jún. 26. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfelvételre, kezdőlöketnek oké. De a szemelyes találkozás varázsát, ismerkedést nem helyettesítheti. Azoknak előnyösebb, hoz könnyedséget, akik kisebb településen élnek, vagy emberektől távolabb.
2015. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon hasznos, de arra vigyázni kell, hogy ne az legyen, hogy csak neten beszélgettek sokáig, mert akkor kialakul a másikról egy idealizált képzet, ami sok esetben később csalódást okoz, mert élőben úgyis más. A lényeg, hogy érdemes minél előtt találkozni személyesen.
2015. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi igazából, van a világon olyan aki interneten találta meg a szerelmét.
2015. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy igazából hol ismerkednek az emberek,interneten vagy élőben.

Ha férfiként nem vagy jóképű,akkor mindegy mit csinálsz,sehol sem lesz esélyed.

Azonban ha annak születtél,akkor pedig neten is,élőben is futni fognak utánad a csajok,ennyi.

Szóval ennyin múlik az egész.

2015. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Estienne ***** válasza:

Ha olyan beszélgetőpartnert fogsz ki aki többnyire öszinte, akkor abból bármi lehet. Én speciel szeretek itt beszélgetni, mert a gyakorit a szöveges tartalom miatt még lassított mobilnettel is betölti és a munkám alatt elég sok a szabadidőm, így lefoglal.


És nincs távolság! Olyan lányokat is megismertem itt akikkel az életben soha nem találkoztunk volna, van olyan is akivel eléggé egy hullámhosszon vagyunk, de csak mint barát beszélünk már vagy fél éve (konkrétan még képet se láttam róla, de nem is érdekel már)


Volt olyan is, akivel akár lehetett is volna valami, de mégse jött össze.


És bár az itt lévők (föleg ezekben a topikokban) 90% kettyós, azért lehet találni szép/jóképű és értelmes embert is. Persze mindnek van kis beütése, de annyi kell :-D


Viszont a személyes találkozást nem helyettesíti semmi. Ha abból indulunk ki a kommunikáció 30% csak a beszéd akkor csak az irás vajon mennyit mutat az emberből? Nemsokat. Neten nem látod, nem érzed, nem hallod. Egészében nem ismered meg. (A skype kicsit más tészta) De kiindulási alapnak szerintem jó.


27/f

2015. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt is szoktam, de nem szeretem sokáig húzni a levelezést.

F

2015. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A net kitágítja a lehetőségeket, hiszen olyan emberekkel is megismerkedhetsz, akikkel az életben nem találkoznál, mert más közegben mozogtok, vagy egyszerűen csak elsétáltok egymás mellett, mert nem tudjátok egymásról, hogy mindketten keresgéltek.

Élőben nyilván reálisabb benyomást lehet valakiről szerezni, amit a neten semmi nem pótol.

Én a személyes ismerkedés híve lennék, de egyszerűen nincs a környezetemben olyan ember, aki független, és szívesen összejönnék vele. Nem zárkózom el tőle, de a tapasztalatom az, hogy nagyon-nagyon korlátozottak a lehetőségeim személyes ismerkedésre. Úgyhogy neten is ismerkedem, több-kevesebb sikerrel.

2015. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!