Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen, ha egy nő évekig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, ha egy nő évekig nem képes párt találni, hiába szeretne?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Manapság minden szégyen!


Az is szégyen, ha nem éled ki magad.

Az is szégyen, ha csak 5en dugtak meg 25 éves korod előtt.

Az is szégyen, ha nem dugott meg senki 25 éves korodig.

Az is szégyen, ha nem orálozol szexben.

Az is szégyen, ha nem vagy topmodell.

az is szégyen, ha sz@r munkád van.

Az is szégyen, ha otthon laksz ahelyett, hogy nem saját lakásodban élnél egyedül.

Az is szégyen, ha nincs ájfonod, és nem használod fb-t.


stb stb stb


szégyenek korát éljük!

2015. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#7-es nem jó nekem, hisz mindenki vágyik egy társra mindig akadt jelentkező azonban sosem még a mai napig sem tudnám olyan férfivel elképzelni az életem akivel nem azonos vagy hasonló a világnézetünk, a jővőről alkotott képünk, és mindketten meg akarnánk változtatni a másik célját csak hogy a sajátunkat elérjük. Már meg is kaptam üzenetben egy kedves embertől hogy valami baj van velem, hát nem hiszem hogy igy ismeretlenül el tudja ezt dönteni, hogy ítélkezik. #5-ös voltam.

Egyébként pont az ilyen emberek miatt hiszik sokan hogy ez szégyen és hogy akinek nem volt még társa vagy ocsmány, vagy valami baja van...szerintem az a szégyen hogy sokan ítélkeznek ahelyett hogy magukba néznének inkább.

2015. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írtam,természetesen :)


Én 19 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom,mit ne mondjak rám is furán néztek emiatt.A baj az,hogy engem nem vonz az egyéjszakás kaland és csak olyannal próbálnám/próbálom meg akivel hasonló az értékrendünk, hasonlóan gondolkodunk,látjuk a világot.Persze nem kell teljesen mindenben megegyeznünk.

Vágyom egy társra ugyanakkor nem hiszem,hogy egyedül olyan rossz lenne,mivel inkább egyedül mint olyannal akit nem szeretek/tisztelek és ő se viszonozza ezeket.


Még mielőtt mindenki nekem támadna nincsenek nagy igényeim.


Az utolsó mondatoddal is egyetértek 12es.


#7es

2015. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!