Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom mit lát bennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mit lát bennem, hogy babát szeretne tőlem?

Figyelt kérdés

Én 21/N, Ő 36/F.

Bensőséges a kapcsolatunk, jól működik még a nagy korkülönbség ellenére is. Minden megtudunk beszélni.



2015. jún. 30. 20:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Én még fiatalnak érzem magam a családalapításhoz, de ő azt mondja hogy nem tud várni még pár évet.
2015. jún. 30. 20:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az is ott van, hogy nem tud várni, másrészt gondolom így (is?) szeretne magához kötni.


23/F

2015. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem te még ne akarj babát, a kérdésedből látszik, hogy nem vagy érett hozzá. Nyilván szeretne családot alapítani. Olyan fiatal vagy, lekötöd magad egy idősebb fazonnal, ahelyett, hogy lenne fiatal barátod.
2015. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Pontosan én is így gondolom.
2015. jún. 30. 20:43
 5/9 A kérdező kommentje:
szeretem ameddig tart ez a szerelem, de hiszek abban is, hogy mást fog találni aki ezt megfogja neki adni.
2015. jún. 30. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha neki még nincs gyermeke, akkor részéről jogos, hogy szeretne már. Részedről pedig jogos lehet, hogy még nem szeretnél. A nagyobb korkülönbséges kapcsolatok egyik szakítópróbája sajnos ez. Vagy kompromisszum, vagy vége.

Hogy mit láthat benned? Ha intuitív egyén, akkor valószínűleg ráérez arra, hogy alkalmas vagy hozzá hosszútávra. Biztos hogy van olyan tulajdonságod, amely ezt kiválthatja belőle.

2015. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már 36 éves és úgy érzi, lassan ideje családot alapítani, ha még meg meg akarja érni, hogy lássa az unokáit.

Veled van együtt, jól megvagytok, tehát logikus, hogy tőled szeretné a babát.

Ezt látja benned.


Ha te másképp látod, akkor tisztázzátok.

2015. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ahelyett, hogy örülnél neki, az én párom hallani sem akar a babáról...

20N

2015. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Félre ne értsd örülök neki. CSak nem most szeretném.
2015. jún. 30. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!