Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a hozzááll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a hozzáállásról, hogy nekem kikötés, hogy a lány akivel netán összejövök/ismerkedek egyetemista végzettségű legyen?

Figyelt kérdés

És ne valami haszontalan semmis, szakon szerezett diplomája legyen.


Nekem van 1 meglévő, és nemrég kezdtem el a másodikat. :)


2015. jún. 30. 22:57
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Nem csak ebből, de nem túl jó pont ha valami életképtelen szakot végzett.
2015. jún. 30. 23:27
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, hogy vannak elvárásaid, hanem az, hogy beképzelt vagy. Attól nem leszel több, hogy matek/fizikát végeztél. Én ismerek rendkívül intelligens bölcsész szakost és olyan matekszakost, aki csak ahhoz ért, a mindennapi életben meg 0.
2015. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy még nem voltál igazán szerelmes.
2015. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
De voltam.
2015. jún. 30. 23:36
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem így gondolkodnál...
2015. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
74%
Ez több mint szánalmas személyiség kérdező! Tipikus Reál vonalon tanuló lehetsz, aki csak a számok törvényében és a logikában képes felfogni a dolgokat. Még abban is logikát keresel, hogy miért 10 percesek a szünetek a tanórák között, ugye? Talán lelke is van annak a másiknak, talán humánusabb, talán túlmegy a racionalitás csőlátásán. Nagyon nehéz, rögös élet vár rád, ha ennyire logikát viszel az emberi kapcsolatokba is. Ott mennyi ideig tart egy szünet? ........
2015. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
A racionalitás nem csőlátás, inkább az mint a gyenge érzelmek, és a befolyásolhatóság.
2015. jún. 30. 23:41
 18/41 anonim ***** válasza:
87%
Szetintem meg egy diplomás faccopó vagy.
2015. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "reál diplomám" van, de sosem ismerkednék ilyen emberekkel. Amerikai egyetemen szereztem repülőgép mérnöki diplomát, elektronika szakképesítéssel. A tolóerő kitérítés és a kormányozhatóság és az ebből fakadó manőverezhetőségből írtam a diplomámat. És? Mégis akkor ki vagyok én? Több vagyok egy asztalosmesterél? Fenéket.


Neked van egy meglévő és kezded a másodikat, ez dicséretes, de egy: ne itt reklámozd hogy te mekkora nagy valaki vagy, kettő: diplomával sem leszel semmivel sem több. Németországban egy karosszéria lakatos mester többet keres mint te ugyanott a diplomáddal. Miért? Mert diplomás, legyen az akár a csúcs atomfizikus vagy akármi egyre több van, szakma meg egyre kevesebb. És amikor meg kell csinálni valamit akkor derül ki hogy a sok diplomás mégse ért semmihez.

2015. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
63%

Ha az élethez hülye,és a kapcsolathoz is,lehet bármilyen papírja.az marad ami...


sok embernek csak az arca nő az egyetemtől nem a tudása, az meg a semmire általában :D :(


a kevésbé tanult nők nem vesztegetik az idődet! mert nem játsszák annyira magukat.Közvetlenebb réteg.

2015. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!