Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ti mit tennetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Lassan 2.eve hogy meghalt a párom,5.év kapcsolat utan ugy gondoltam soha nem lesz senki aki ujra fontos lehet szamomra..meg nem haza keveredtem a szülőfalumba,ahol talalkoztam egy sráccal (ismertem őt,de akkor meg kislány voltam) mar kislányként is tetszett benne az hogy mindenunk közös ertem ez alatt a zenei stílus,a filmek az érdeklődési kör,es most Közelebb kerültünk egymáshoz.. Ugy érzem mé talaltam azt akivel ujra kezdhetném..de itt jött a meglepetés..amiért ő is haza jött az az,hogy beteg. Rákos. Nem zavar..ennek ellenere szeretnek ki tartani mellette,neki is könnyebb lenne harcolni,de most hogy érzi hogy én huzok feléje..taszít el magától. :( tudom,erzem hogy ez csak azert van mert szegyeli,kemó utan én is cikinek érezném ha hanynék a "szerelmem" előtt..de nem akarok el távolodni,de nem tudom hogy vegyem ra,hogy ertessem meg vele hogy én akkor is ki fogok tartani mellette,ha nem akarja is,meg ha csak barátként is..

2015. jún. 30. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Barátom haverjának a barátnője is beteg, rákos. Több mint 4 éve együtt vannak és azóta 2-3 alkalommal is kemózni kellett. Szeretik egymást, így semmiért se hagynák ott a másikat.


Igen nem akar neked ezzel fájdalmat okozni, de te tarts ki mindig is. A te szereteteddel hamarabb is gyógyul majd.

2015. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a szándékom,de feszt taszít el magától,ma is ki dobott a lakásból. A szülei a fejükbe vettek hogy csak a pénzére hajtok (mire kozoltem akkor irjon végrendelete es hadja a szuleire nem erdekel) mikor párom meghalt..azt hittem nem elem tul..most itt van ő,annyira kiegészítjük egymast..meg barátként voltam mellette,nem volt ellenere..most h tudja hogy beleszerettem (ő is mondta hogy nem hiszi el hogy most adja meg neki az igazit a sors mikor lehet rul sem éli) ja es a rak miatt a ferfiassaga is oda.. (gondolom csak meg meg nem gyógyul) de ez sem tud zavarni.. Nem tudom hogy erjem el hogy nyisson,es ne zárjon..
2015. júl. 1. 00:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Ajjaj, a szülők hülye gondolata és áskálódása ilyenkor a legrosszabb.


Én is sokat kaptam annak idején, de a vagyonnal nem tudtak dobálózni, mert barátomék is ugyanolyan szegények mint mi, de másból kaptam bőven.


Meg kéne érteniük, hogy a traumád után amit elszenvedtél nem gondoltad, hogy szóba fogsz még állni fiúval, de mégis sikerült. Akkor mint egy barát legyél vele és ápold, majd lehet rájön, hogy beleszerettél vagyis, hogy lehetne ennek esélyt adni.

2015. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Először is részvétem! És tarts ki a srác mellett! Gratulálok hogy ilyen hatalmas szíved van, és erőd! Hidd el ő az a legjobban aki örül neki hogy te nem hagyod ott, bár lehet megakar kímélni attól hogy fájjon ha esetleg.. De ahogy érzed, azt tudom mondani, ha szeretnéd tényleg tarts ki mellette, kitartás, és bátorság! Sok sikert és boldogságot kívánok!
2015. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) tudja hogy szeretem.. Hus mar kislányként is felnéztem ra..csak akkor meg nem gondoltam hogy valaha is valamit akarok majd tőle.. De a sors fintora.. Gyakran mondja hogy nem akarja hogy ha meg hal..en at eljem amit 2.éve.. Valami jo módszer kellene hogy ra Jöjjön..nem üldöz el..attol neki sem lesz jobb..es nekem sem.. Eddig engedte (meg nem hallottunk egymásnak szerelmet) hogy el kísérje kemóra,mostmar azt sem.. A ferfi büszkeség.. :/
2015. júl. 1. 13:30
 6/9 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Mondd meg neki hogy téged nem érdekel mi lesz, mellette vagy!
2015. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ezt nem értem a nőkben. Ha a párjuk meghal,megbetegszik stb,olyankor aztán kitartanának/nak mellette amíg a halál el nem választ. Bezzeg,ha normális egészséges ember vagy,egyszer csak leszarnak és már csak a saját boldogságuk számít. Az én exem még a temetésemre sem jönne el ha meghalnék.Hiába szerettem és tettem volna meg bármit.

Tehát mi a tanulság? Halálos betegnek kell lenni ahhoz,hogy a nők kitartsanak egy férfi mellett.

Sajnálom ,ez az igazság,és az igazság mindig fájdalmas.

Lesz@rom ha lepontoznak,engem ugyan nem hat meg.

2015. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 donmogyoróscsirke ***** válasza:
#7 hozzászólásod nem ideillő. A magánéleti problémáidat sem másokon kell kiélni. Főleg nem ilyen helyzetben. De a kirohanásért gratulálok, teljesen egyéniségnek számítasz a sok ostoba között.
2015. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem halálos beteg. A rákot is simán tul lehet élni. Sajnalom hogy nem találsz olyan nőt aki ki tart melletted,de lehet ezert nem csak a nőkben kell keresni a hibát. Az igazsag fájdalmas,tudod.. Amugy meg mar szerelmes voltam mire megtudtam hogy beteg. Es csak azert nem fogom ott hagyni mikor szeretjük egymást,mert közbe jött egy rossz dolog.. Ha ezt tul veszeljuk a jót is siman tul fogjuk. Keresgelj,megtalálod a neked valót,de örülj neki hogy egészséges vagy.. Ritka es megbecsülendő dolog.
2015. júl. 2. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!