Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl intenzíven élem meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl intenzíven élem meg az érzéseim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarok sokat szövegelni, a lényeg annyi, hogy ha bárki(jelen esetben egy pasi) mond bármit, jót, rosszat, nem tudom kezelni az érzést. Egész nap azon agyalok, és vagy repesek az örömtől, vagy nagyon magam alatt vagyok.

A lényeg, hogy most eléggé "átvágtak", játszottak velem, és ki vagyok borulva, de nagyon.

Poénból kitöltöttem a neten egy személyiségtesztet, de meglepett az eredmény. Azt írja, hogy: "elsődlegesen befelé fókuszálva éli az életét, ahova az információt megérzések, ráérzések formájában fogadja be. Másodlagosan kifelé fordul a külvilág felé, ahol aszerint áll hozzá dolgokhoz, hogy mit érez velük kapcsolatban, vagy hogy hogyan illenek bele a személyes értékrendjébe." Most tényleg ezt érzem.

Más lányok a baráti körömben(akik nem könnyűvérű lánykák) simán elérik, hogy a pasik fussanak utánuk...és mielőtt megkérdezitek, hogy milyen pasik, nem a bunkó, rosszfiús fajták, hanem mindenféle. Nálam meg fordított a helyzet...pasik/csajok véleménye szerint egyaránt szép vagyok, okos, kedves, szinte nem is sorolnak negatívumot...mégis én koppanok.

Ha megtetszik egy fiú, nem tudok taktikázni, önmagamat adom, kedves vagyok, vevő a találkákra, meghallgatom, érdeklődök...és a végén nem kellek.

Lány létemre vallottam már szerelmet fiúnak, az is kudarc volt.:)

Az exem is majdnem elhagyott egy könnyűvérű lánykáért, holott én mindig mondtam, hogy beszéljük meg a problémákat.

MIndig kihasználnak, és most iszonyatosan elfáradtam. Hogyan kapjam össze magamat?

Ez a srác most akkorát rugott belém, hogy nem tudom összekaparni magamat.

Úgy érzem, hogy túl "mély" a személyiségem, amit pozitívumnak fogtam fel, de kezdek nem boldogulni vele.


2015. jún. 30. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
INFP vagy INFJ vagy?
2015. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

INFJ jött ki.

Nem nagyon hiszek ezekben a bekategorizálásokban, de meglepődtem az eredményen.:)

2015. jún. 30. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy,és szép.hamarosan elárasztanak a rajongók akik javának, csak addig kellesz,mig párszor megvigasztalnak .
2015. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz, én is ilyen vagyok, szintén INFJ jött ki... :D Folyton rágódom a dolgokon, meg olyan helyzetek hozok létre a fejemben, amik nem is léteznek, viszont annyira felerősítem magamban, hogy elhiszem, hogy az a valóság... :D Az elméd megzabolázása a megoldás. Ki kell tudni kapcsolni néha, mondjuk meditálással. Nekem ez segített rengeteget:


https://www.youtube.com/watch?v=gL3TTM30zeY


https://www.youtube.com/watch?v=vMgZtk6XPoE

2015. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell neked egy olyan pasi aki soha,de soha nem rúg beléd.
2015. júl. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában abba rúgnak bele,akin látják hogy gyenge jellem,kihasználható,és ezt megcsinálhatják vele.Az egy dolog mit mondanak az ismerőseid,szerintük benned nincs hiba,ezek szerint mégis van ha mindenki átvág.
2015. júl. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!