Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos az én sértődésem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az én sértődésem? Mit tennétek ezek után?

Figyelt kérdés

Sokat dolgoztam az elmúlt héten, estig.

Páromnak a két hét alatt ( aki Németországba dolgozik, és magyar telefon kártyája van) 4500 ft töltöttem rá, viszont szólt 2 napja hogy ismét 300 alá került.

Nem töltöttem fel, el is felejtettem nem is volt rá időm se főképpen, és ma megígértem neki, de mondom alszok előtte egyet, fél 7 kor keltem fel, felhívtam hogy ma már még sem fogom, de holnap első dolgom lesz, meg haragudott, mondta hogy nem kell, ne töltsem fel stb, és mondtam neki hogy ne sértődjön meg ennél nagyobb dolgokért én sem szoktam.

Erre azt mondta hogy menj a f******* ki a g*ci vagy te és le rakta. Nagyon rosszul esett...ti hogyan fejeznétek ki a nem tetszéseteket, azon kívűl hogy fel hívni nem fogom az biztos.


2015. júl. 2. 20:42
 1/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Ne szólj hozzá amíg ki nem engesztel... bunkó volt.
2015. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez lett volna az utolsó beszélgetésünk...

Nem kicsit volt bunkó, ember még a kutyájával is szebben beszél ettől.

2015. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem szokásom szó nélkül kilépni valakinek az életéből, Németország viszont messze van, egy sms-t azért küldenék neki, hogy részemről ennyi volt, és örülök neki, hogy idejében kiderült, nem vagyunk egymáshoz illők.
2015. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy ferfi csak addig beszel ugy egy novel mint a kutyaval (sem), amig az hagyja, ugyhogy ezek utan nem tudom hogy egyaltalan minek pazarolod ra az idodet azzal, hgoy kerdest irsz ki rola


Soha nem bant velem egy ferfi sem igy, de ha igen, abban a pillanatban megszunt szamomra letezni. Lehet hogy bekepzelt vagyok, de van egy szint amit nalam illik megutni kommunikacio teren. Ez az illeto nagyon nagyon a szint alatt van.

Meg sem kene ra sertodnod. Hagyd ott a pitsaba es kesz. Toltogesse neki az a telefonjat, akivel annyit pofazik.

2015. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!