Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire probléma ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire probléma ha valaki nagyon szeret ölelkezni, és beleremeg ha megöleli valakii, olyan akit kedvel?

Figyelt kérdés
22F
2015. júl. 3. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Óhh, de cuki...

Na takarodj aludni, holnap munka...címerezés!

2015. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, én is szeretem :)
2015. júl. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, kettes. :)
2015. júl. 3. 01:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de az már nem barátság...;)
2015. júl. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Kellemetlen, mert ennyire önbizalomhiányos, megrettent nyuszi hogy lehet valaki?
2015. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez arra utal, hogy az illető érzelmes típus, az pedig eléggé taszítja a lányokat.
2015. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, én hogyan viszonyulok hozzá.

Furcsa, hogy ilyet olyanoktól tapasztaltam, akiktől nem gondoltam, és akkor, mikor már minden mindegy volt. Ez a fájdalmas, hogy némelyik ember képtelen időben kimutatni az érzelmeit :(

2015. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!