Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném, ha egy picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha egy picit kezdeményezőbb lenne. Hogyan tudnám rávenni?

Figyelt kérdés

Félénk férfival találkozgatok, egyelőre csak barátilag. Miután jobban megismertem, már többet is el tudnék vele képzelni, de félek, hogy ő ezt nem érzi - hajlamos negatív forgatókönyveket gyártani. Hogyan tudnék neki biztatást adni?

Kérlek, olyat ne írjatok, hogy teperjem le, mert akkor nem tudnám férfinak tekinteni... egyszerűen csak jelezni szeretném, hogy lehet köztünk több is barátságnál, de úgy, hogy ő is értsen belőle.


2015. júl. 5. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor küldjél "jeleket". Nevetségesek vagytok!
2015. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Interferencia ***** válasza:
93%
Kettesben szoktatok találkozni?
2015. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
# 2: Társaságban, de volt már, hogy kettesben csináltunk programot (én kezdeményeztem, de örült neki, szívesen jött).
2015. júl. 5. 13:17
 4/10 Interferencia ***** válasza:
100%
Érintsd meg a karját, vállát, nézz mélyen a szemébe.
2015. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Interferencia ***** válasza:
100%
Pont azt hagytam ki, hogy lehetőleg akkor, ha kettesben vagytok; azaz hívd el máskor is ilyen programra.
2015. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
# 4: Ez rendben van, de addig el kellene jutni... tehát találkoznunk kéne kettesben. És már megint nekem kellene elhívnom, vagy nem tudom.
2015. júl. 5. 13:23
 7/10 A kérdező kommentje:
# 5: igen, ezt mondom, csak szeretném, ha kezdeményezőbb lenne... de mindegy, ha erre várok, akkor megöregszünk. :) Elhívom, aztán lesz ami lesz. :)
2015. júl. 5. 13:24
 8/10 Interferencia ***** válasza:
Hajrá. :)
2015. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hívd el, érezzétek jól magatokat és esetleg kérd meg a végén, hogy majd keressen.
2015. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, gondoltam, visszajelzek: azóta összejöttünk és minden szuper! :)
2015. júl. 16. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!