Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nehéz helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nehéz helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés

Volt párommal már 3 éve nem vagyunk együtt, akkor azért romlott meg a kapcsolat, mert megcsalt, ő megbánta, de utána is megtette megint("barátnői" intézték). Azóta ugyan beszélgetünk néha, bár a környezetem hülyének néz már emiatt.

1 éve albérletben él a fiával, és egyre rosszabb anyagi helyzetben vannak, ha beszélünk, már szinte csak az a téma, mennyi az adóssága.

Nekem azóta sincs senkim, van egy nyugis állásom, ami fizet, ahogy fizet, nem túl sokat, de elég ez nekem.

Viszont dolgoztam külföldön sofőrként(kamion) avval kb a dupláját kerestem, így tudnék rajtuk segíteni, de anyámat nem tudom huzamosabb ideig egyedül hagyni már itthon.

Meg amikor külföldön voltam, akkor csalt meg a párom.

Érdemes ennek a megoldásán gondolkodnom?



2015. júl. 6. 07:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megcsalt, en nem segitenek rajta. Viszont az biztos, h te jo ember vagy.
2015. júl. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó ember vagy!

De ez még nem ok arra, hogy hülyeséget csinálj!!!


Ez a tipikus "haverod vagyok az utolsó filléredig!" magatartás a részéről, ha nem lenne pénzed, szóba sem állna veled!


Megtalálod te még a hozzád illő, szerető párod, tartalékold a meglevő pénzedet arra, hogy majd akkor legyen miből indítanotok az életet!

2015. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Exed oldja meg a saját problémáját.
2015. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a többieknek! Jó ember vagy, de hülye ne legyél! Szépen fejezem ki magam: r*hadjon meg ahol van... pótoljanak neki azok akikkel vakartatta amíg te dolgoztál!!!
2015. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek én is a töbiekkel. Ha akkor nem voltál elég jó, most a pénzedért, mint "haver" se legyél jó. Bár a te döntésed mit teszel... én valószínüleg még a kapcsolatot se tartanám vele semmilyen formában/mennyiségben.
2015. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Te egy rendes ember lehetsz, ennyiből ez vonható le, és úgy gondolom, hogy már az, hogy felmerült benned a segítés gondolata, már Eleve pozitívan minősít. És rendesen azt is mondanám, hogy ha képes vagy erre, mindannak ellenére, ami történt, akkor igen, érdemes.

De ugyanakkor azt is gondolom, hogy a jó Isten talán mindíg X-re játszik, és ezért aztán van akinek csak akkor tud pozitív irányban megváltozni az élete, beleértve adott esetben az anyagi helyzetét is, ha gerincet növeszt és úgy kezd kvázi új életet élni. Te ismered talán őt, s ha azt gondolod, hogy talán megváltozott, vagy esetleg az, hogy valaki mindezek után is képes utána nyúlni, amikor rossz helyzetben van és kirángatni onnan, szóval ha esetleg ez segíthet a véleményed szerint csak egy kicsit is másképp látnia a világot, mint akkoriban, amikor gondolom kűlönösebb szívfájdalom nélkuül elárult, akkor érdemes segíteni.

Ha viszont lehetséges, hogy olyanfajta önigazolásra nyújtson számára lehetőséget a támogatás, hogy lám, Ennyire balekra lehet venni valakit, és bármit meg lehet csinálni emberekkel, mert végsősoron látszólag(!) úgysincs következménye, akkor nem érdemes.

Esetleg, ha sikerülne az "építő" jellegű társaságból kihozni, ami a barátnők társaságát illeti, akik "nyilván mindíg csak jót akarnak", és akiknek sokszor sajnos ebbéli cselekedeteik közben semmi sem drága, beleértve a jóakaratuk áldozatának családját és annak felbomlását...

2015. júl. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, rendesek vagytok, tényleg nehéz helyzetben vannak, amiért meg anno megcsalt...én a barátnőit hibáztattam, nem tudott kiszakadni a baráti köréből, ők vitték bele. Eléggé befolyásolható.

Nagyon szerény egy nő a volt párom, nem egy életerős valaki, emiatt sajnálom meg, meg valahogy nem tudok haragudni rá már.

2015. júl. 6. 08:00
 8/20 anonim ***** válasza:
Segíts rajta, ha ezt szeretnéd, de ne várd el cserébe, hogy horgonyozzon le melletted hűséges feleségként, mert azt nem biztos, hogy teljesíteni tudja. Nyilván szeret téged, de nem úgy.
2015. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha nem csalt volna meg - ráadásul többször is - , hanem egyéb kevésbé súlyos ok(ok) miatt szakítottatok volna, hanem tiszteletben tartott volna, akkor azt mondom, hogy jó, segíts rajta! De így, hogy csak a pénzed jó, így ne! Mert addig jó vagy neki, amíg nincs más, amíg tejelsz neki, jön egy pénzes pasas(ha jól értem nőről van szó), aztán neked viszlát! DE! Akárhogy könyörög, hitelt NE vegyél fel neki!!! Sajnos, engem bepalizott, de "csak" 100ezret vettem fel neki, ami mindjárt lejár. Sajnos, megtanultam, hogy az észre kell hallgatni, nem a szívre...!
2015. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Megcsalt teged, atvert. Minek allsz egyaltalan szoba vele? Ha igy viselkedsz, akkor azt kommunikalod, hogy veled nem erdemes rendesnek lenni, mert nem ertekeled.

Szoval szakits meg minden kapcsolatot vele! Es soha ne segits neki sehogyse. (Akkor kellett volna gondolkoznia es nemet mondania a pasiknak. )

2015. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!