Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van vagy csak lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van vagy csak lelki zsarolás?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel tobbszor is volt mar olyan idoszakunk, hogy randizgattunk, de mindig valahogy külön váltak az útjaink, majd megint összeértek. Most épp megint egyutt vagyunk egy laza párkapcsolatban fél éve. Nem is nevezhető párkapcsolatnak. Szeret meg minden, de inkabb csak lelki társak vagyunk. De ő szeretne összejönni velem.

Én még tavasszal megismerkedtem egy fiúval, aki szinten normalis, de ő sokkal intenzívebb érzéseket váltott ki belolem, csak a nagy korkulonbseg miatt vegul nem jöttünk ossze.


Ez előbb említett fiu mar régóta érezte h eltávolodtam tőle, sokat beszeltunk errol. Vegul tegnap elmondtam neki, hogy én nála sose éreztem azt az igazi szerelmet, azt a tüzet. Szeretem őt úgy mint férfit, de nem éltem ki magam és szeretnék kicsit intenzívebb érzéseket és mondtam, hogy talan el kene engednünk egymas kezet.


Ő viszonylag jól fogadta ezt az egészet, de mondta h megért, de hely kene hinnem h ha most "szakítunk (mondjuk nem járunk, csak laza barátság extrákkal), akkor meg fogom bánni. Lehet h ideig óráig boldog leszek a nagy szerelemben mással, de ha elmúlnak ezek az eros érzelmek, vissza fogom őt sírni. Az a baj h ő tenyleg nagyon aranyos, rendes fiú, sőt jól is néz ki (helyes, izmos), de nem mégsincs vonzalom részemről. Se fizikailag, se lelkileg. Idegesít, ha meg akar puszilni, az ölelése se esik úgy annyira jól, inkabb kényelmetlen. Viszont lelki társnak jó, megbizható és figyelmes.

Azt mondta még h ugye eddig sokszor váltak el útjaink, de nézzem meg, mindig ujra egymásra találtunk, és ha en most szakitok vele, megint egymásra fogunk találni csak hetek, hónapok kérdése. Viszont ő akkor mar nem lesz mellettem. Az elmúlt napokban vegig azt sújkolta belém h őt kene valasztani, mert oké, nincsenek eros érzéseim iránta, de legalabb komolyak. És egy masik felületes kapcsolatban ha ugyanugy elmúlik a szerelem, rá fogok jonni h rosszul döntöttem, mikor kiléptem ebbol a jelenlegibol.


Nem tudok dönteni. Most gondolkodási időt kaptam. Felek hogy igaza van, de egyrészről meg latom is h van benne egy enyhe lelki zsarolás is.

Bocsi a helyesírási hibákért, vesszőhiányert, tabrol irtam.


Mi a véleményetek? Igaza lehet vajon? Vagy csak lelki zsarolás?


2015. júl. 6. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"Az a baj h ő tenyleg nagyon aranyos, rendes fiú, sőt jól is néz ki (helyes, izmos), de nem mégsincs vonzalom részemről. Se fizikailag, se lelkileg. Idegesít, ha meg akar puszilni, az ölelése se esik úgy annyira jól, inkabb kényelmetlen. Viszont lelki társnak jó, megbizható és figyelmes."


Annak idején volt pár ilyen srác az életemben és most így 36 éves fejjel azt mondom, hogy hála Istennek, hogy nem maradtam velük.

Ha már idegesít, hogy hozzád ér, megpuszil, nincs sem testi, sem lelki vonzalom, az később csak rosszabb lesz.

De te tudod, helyetted senki nem dönthet, a te döntésed, a te felelősséged, a te életed.

2015. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kényelmetlen az ölelése és nem vont, hagy ott , mert nem tisztességes amit vele csinálasz. A szerelem így is elmúlik, de ha eleve nem is volt, az halálra van ítélve. Akkor keress egy 3-ikat aki beindít.
2015. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Különös, hogy azt érzem, mintha példa lenne rá, hogyan halaszthatjuk el az életünk nagy lehetőségét. Én nem keresnék másikat, ha már egyszer megtaláltam a kincset.

Megszerezni valakit nagy dolog, megtartani pedig hatalmas.

2015. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3-asnak igaza van, ha már megtaláltuk a kincset, nem kell tovább keresni.

De akit testünk, lelkünk nem kíván, akitől még az is rosszulesik, ha hozzánk ér, az nem a kincs, akármilyen kedves. Csak megalkuvás, esetleg társfüggőség.


Ilyenkor nem szabad leragadni, hanem tovább kell lépni, különben kínlódás lesz mellette az életünk. Saját tapasztalat.

2015. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!