Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan engedjem el magamat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el magamat? Valami jó ötlet kéne.

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogyha beszélgetek egy lánnyal msnen akkor sokkal nyitottabb vagyok mikor pedig személyesen találkozunk akkor nem merek semmit sem csinálni főleg csókolni nem.így sose lesz barátnőm :S ja am 16/f
2009. nov. 1. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A visszautasítástól félsz? Mert akkor tudom a megoldást.
2009. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
részben attól is meg attól h haverokkal úgymond a "menőbbik" rétegbe vagyok és ha beégek a csajjal az gáz lessz tudom h nem a haverokra kell gondolni de akkoris..
2009. nov. 1. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Az elutasítástól való félelmedet úgy tudod csökkenteni, hogy idegen csajokhoz mész oda egy szar csajozós szöveggel, teszem azt:

Szia elvesztettem a számom megadnád a tied?

Amúgy haverok között is te leszel az arc ha oda mersz menni.

2009. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

hát leírásod alapján te a "csírábbik" réteg vagy :D

a te problémád hogy mindenáron fel akarod szedni a kiscsajt, ha élőben beszélgetsz ne ugy tekints rá mint a leendő barátnődre, hanem úgy mint egy új haverra. ha megvan az önbizalom, majd barátnőt is kereshetsz

2009. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg ne úgy menny oda, hogy felszedem. Ellenkezőleg úgy menny oda, hogy barátkozom.
2009. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szal aztmondod hogy úgy beszéljek 1 csajjal mint 1 haverral?kösznem
2009. nov. 1. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint egy lány baráttal. Kedvesen.
2009. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen sok emberrel van ez, hogy élőszóban már kevésbé megy. Erre szerintem nincsenek trükkök, magadat kell fejlesztened. Ha találkozol egy lánnyal, akivel beszéltél msn-en is, gondolj csak arra, ha ott ment akkor itt is fog :) Ha msn-en van szád, akkor élőben is kell lennie:) Bár ez igaz függ a lánytól is, azaz, hogy milyen. Ha egy sokat beszélő, vidám lányt fogsz ki, akkor semmi baj, mert ő majd segít abban, hogy kinyílj, és könnyebben is tudsz oldódni.(na meg majd ő beszél helyetted is:)) Ha azonban a lány is, személyesen csendes, na akkor jön szerintem az a bizonyos "kínos csend" a találka alatt.
2009. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!