Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak adtam ki magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak adtam ki magamat valami ötlet?

Figyelt kérdés

Másnak a képeivel beszélgetek egy lánnyal úgy mondva együtt vagyunk csak tali nem volt még. Bele szeretett a "belém úgy mondva a képen látható fiúba". De nem csak a külső alapján döntött mondta is meg érezhető.

Ha el mondanám neki hogy az nem én vagyok és elküldeném magamat akkor milyen probléma lehetne belőle? Rendőrségi ügy is lehetne belőle?



#fiú #lány #kiadnimagunkatmásnak
2015. júl. 6. 23:12
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
De mivan ha megy a rendőrségre?
2015. júl. 6. 23:39
 12/33 A kérdező kommentje:

# 10:


Haha:DD

2015. júl. 6. 23:42
 13/33 anonim ***** válasza:
Mégis mi a francért menne a rendőrségre???
2015. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 opened paradise ***** válasza:

Kicsaltál ezzel tőle bármit is?

Pénzt,vagy kiskorú és pucér képet?

Ha nem,akkor mivel mehetne?

2015. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Hát a rendőrségen ettől komolyabb dolgot is szartak már le, szóval ettől ne parázz. Egyébként meg velem is csinálták már ezt, de nem mentem vele a rendőrségre kiröhögtetni magam.
2015. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Meg elég pénzed.:)
2015. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Mivel a megtévesztés nem arra irányult, hogy megkárosítsd a másik felet, így teljesen felesleges a rendőrségtől félned.

Honnan tudod, hogy a lány a saját fényképét rakta ki? A netes ismerkedésben ez simán benne van....nagyon sokan más fa...val verik a csalánt....ez köztudottan így működik.

Jó dolog az egyenesség, vállald fel önmagad és majd a lány eldönti, hogy ezek után is találkozni akar-e Veled. Ha nem, akkor legalább megtanultad a leckét!!!

37F

2015. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Velem csinálta már ezt valaki, igaz én nem szerettem bele, de rájöttem és azóta nem beszélek vele. Nem azért, mert a valódi külseje nem olyan jó, hanem mert átvert. De ő nem csak velem csinálta ezt, facebookos álprofilja volt és sok lánnyal szórakozott, szóval ez más egy kicsit.
2015. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy a csaj valódi mert amit csinál azt mindig fényképezni stb. Kérek tőle egy képet hogy így fotózza le akkor úgy csinálja.

Saját magától küldött pucér képet ettől félek hogy rám fogná hogy én kértem tőle.

Hát picit elrontottam így akkor, mert megfog sértődni rám az biztos.

2015. júl. 7. 18:16
 20/33 anonim ***** válasza:
46%

Hu de fereg vagy.Szegeny csaj...legyen mar benned annyi hogy elmondod es nem hazudsz tobbet..Valoszinu,nagyon meg fog haragudni,es lehet hogy tobbe nem is fog irni.De el kell mondanod,minel tovabb huzod annal rosszabb.Rendorsegi ugy nem hiszem hogy lenne belole.

Szedd ossze a tokeid.

2015. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!