Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak adtam ki magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak adtam ki magamat valami ötlet?

Figyelt kérdés

Másnak a képeivel beszélgetek egy lánnyal úgy mondva együtt vagyunk csak tali nem volt még. Bele szeretett a "belém úgy mondva a képen látható fiúba". De nem csak a külső alapján döntött mondta is meg érezhető.

Ha el mondanám neki hogy az nem én vagyok és elküldeném magamat akkor milyen probléma lehetne belőle? Rendőrségi ügy is lehetne belőle?



#fiú #lány #kiadnimagunkatmásnak
2015. júl. 6. 23:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ja hat igen,most olvasom a pucer kepes dolgot.Na ezzel meg lehet gond..Legalabb tanulsz belole.
2015. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ő küldte nekem én nem kértem semmit se tőle. Ezzel lehet gond?
2015. júl. 7. 19:36
 23/33 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ez szinte tuti bukó a lány részéről. Írd meg neki, hogy nem te vagy a képen, barom voltál és soha többet ne foglalkozz az egésszel. Mindketten tanultok a hülyeségből. Az igazi képedet meg ne küld el neki, úgy a legbiztosabb
2015. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2015. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Hát ez nagy hiba... Én is jártam már így, bár én lány vagyok. Régebben beszélgettem egy fiúval (csak a nevem és a kép volt másé) nagyon jól kötöttünk, hajnalokig beszéltünk úgy, hogy másnap ment dolgozni én meg suliba de nem bántuk mert nagyon jó volt. Messze laktunk egymástól, neki jogsija se volt úgyhogy nem erőltette a találkozást ő se. Volt, hogy bekapcsolta a kamerát én meg mindig kifogásokat kerestem és valami oknál fogva bevette. Néhányszor mondta, hogy ez olyan hihetetlen én pedig helyeseltem meg hallgattam. Aztán egyszer rákérdezett és már nem bírtam tovább a hazudozást (beleszerettem azt hiszem) és elmondtam neki. Eléggé összetört szegény, megpróbált nekem esélyt adni de nem ment. Kár érte mert tényleg nagyon jól megvoltunk. Bár nekem azóta van barátom, azt meg nem tudom, hogy vele mi lehet de gyakran eszembe jut és nagyon bánom.


Az a legtisztább ha elmondod de ne számíts semmi jóra. Ha megbocsát akkor szerencsés vagy de szerintem sose lesz már az igazi. Rendőrségi ügy meg nem valószínű, hiszen semmit nem csináltál csak más képét használtad fel, azt se úgy, hogy eladtad magad vagy valami.

Sok sikert!

2015. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom neki elmondani, nem tudom hogyan álljak hozzá hogy kezdjem stb.

De így nem mehet tovább:/ Valami ötlet ?

2015. aug. 13. 21:17
 28/33 anonim ***** válasza:
25%

Érdekes történet és nem is ritka.

Furcsa dolog megtapasztalni hogy a lányok szemében hirtelen felértékelődik a nem létező kisugárzásod egy "hejjespasee" képét látva és meglátják benned a szerethető, értékes, okos férfit :)

Én a helyedben lelépnék szó nélkül. Törölném magam és letiltanám a telefonszámát is. Bármi más csak további bonyodalmat okozhat.

2015. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy miért ismerkedik valaki más képeivel, ha tényleg az a célja, hogy barátnőt, barátokat szerezzen.

ha valaki csak szórakozik másokkal, akkor abban van logika, de így. :D annyira értelmetlen.

amúgy nem tehetsz semmit, mondd meg az igazat. úgyis kiderül előbb-utóbb.

2015. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ez már egy hónapja volt, és még mindig nem közölted vele?

Küldj már magadról neki, képet így jobb neked? Nem esne jobban, ha el küldenéd a képet és azt mondaná ez még jobban tetszik? Na látod... Jobb így? Így csak virtuális kapcsolat lesz, de ha el küldöd meg is sunázhatod majd.



Vagy találkoztok így, és ha azt mondja más vagy mint a képen. Azt mondod , igen sajnos így élőben másabb a fény viszonyok és a rossz megapixel miatt van.

2015. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!