Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha a barátotok elmesélne nektek olyat, hogy kicsi korában megölt pár állatot amit nem kedvelt?

Figyelt kérdés
Két cicát konkrétan.
2015. júl. 8. 19:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
69%

Jó, én meg leitattam nagyszüleim tyúkjait, hasonló korú lehettem, nyilván nem tett túl jót az állatoknak, meg nagyapám sem örült neki, mit öntöttem nekik oda, meg kíváncsi voltam, és kiszedtem fészekből kis fecskét, hogy felnevelem, és kézhez szoktatom, nagyon lelkes voltam, sajnos nem jött össze, elpusztult, azóta felnőttem, olvasgattam madarakról, sőt, kedvenc állataim lettek, és még fiókákat is neveltem sikerrel, nem lett belőlem bajkeverő.

Mindenki csinálhat nagy hülyeséget gyerekkorában, ha később tanult belőle, nem ítélkeznék. Más meg a fölösleges szaporulatot fojtja vízbe, teljesen tudatosan, felnőttként...

2015. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
És akkor az én ballépéseimről még mindig nem tud senki semmit. :D Inkább viszem a sírba, minthogy kiköpjek magamról bármilyen titkot is...
2015. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Én se gondoltam, hogy ilyen miatt el kéne hagyni..

Régen történt, azóta semmi olyat nem tett.

2015. júl. 8. 20:42
 14/36 anonim ***** válasza:
#13: Az előbb pszichopatáztad le, az kissé félreérthető volt, de akkor jó. :D
2015. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
80%

1. Tegyük fel, hogy nem pszichopata az illető, csak simán h..lye gyerek volt, kritikán aluli EQ-val. Mégis MINEK mesélne el ilyesmit, ha most pontosan tisztában lenne vele, hogy gáz? Én is csináltam olyan dolgokat gyerekként, hogy szeretném kivágni az emlékeimből is, de nincs az az isten, hogy ezeket elmeséljem bárkinek is, tudva, hogy gáz, és soha többé nem tenném meg. Nem értem ezt a krónikus őszinteségi vágyat a GYIK-on, az embereknek kell, hogy legyenek titkaik...

2. Ha mindenáron ragaszkodsz ahhoz, hogy erről mások is tudjanak, akkor viszont lehet, hogy pszichopata vagy (keress rá mit jelent), és ha ezt valaki elmesélné nekem, nem kockáztatnám meg, hogy kiderítsem, hogy tényleg, hanem csókolom, viszlát.


Btw. szerintem egy tíz éves gyerek azért tisztában van vele, hogy mit jelent megölni egy állatot. Ha esetleg még kegyetlenkedik is egy kicsit, vagyis böködi, piszkálja, és ezt szórakoztatónak találja, TALÁN belefér. A gyerekek annyira nem érzik ennek a súlyát, de ténylegesen megölni egy állatot az már egészen más...

2015. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
72%
A pszichopaták is így kezdik. Egyetlen normális 10 éves gyerek sem ölne meg állatokat, csak ha valami baj van az agyával. Én tuti szakítanék vele.
2015. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%
A fene tudja, hogy kezdik a pszichopaták, az én környezetemben azok kattannak meg leginkább, akiket sokat piszkáltak, ők meg sokáig nyeltek.
2015. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Azért mesélte el, mert meghalt a mostani cicája..

Sírt és akkor mondta el, hogy ő régen mit csinált, és eszébe jutott, hogy biztos ez amolyan büntetés a régi dolgok miatt.

2015. júl. 8. 21:34
 19/36 anonim ***** válasza:
49%

20:18, az érzelmeket nem lehet irányítani. Hiába akarok én megértő lenni és vele maradni, ha konkrétan ott és azonnal megundorodnék tőle! Nem szándékosan tenném. Szóval én biztos ott hagynám.

Hiba és hiba között van különbség. Ennyi erővel azt mondhatnánk, hogy "megöltem egy embert de hát istenem, még kicsi voltam!". Mert akkor hol lenne a határ ha minden csak kis hiba ami elnézhető gyerekkorban? Igenis egy egészséges 10 éves gyereknek tudnia kéne, hogy állatot nem szabad szándékosan megölni! És egy egészges gyereknek/embernek bnem csak tudnia kéne hanem fizikailag és lelkileg is képtelennek kéne lennie ilyen erőszakra. Normális emberekben ösztönös gátak alakulnak ki ilyen dolgokra.

2015. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
63%

19-es teljesen igazad van.


Nem egy 3 évesről beszélünk, aki mondjunk fejbe vert kalapáccsal egy cicát, mert nem volt tisztában vele, hogy abba belepusztul. Egy 10 éves gyereknek már tisztában kell lenni a tetteinek súlyával.

2015. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!