Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha a barátotok elmesélne nektek olyat, hogy kicsi korában megölt pár állatot amit nem kedvelt?

Figyelt kérdés
Két cicát konkrétan.
2015. júl. 8. 19:47
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Tisztában volt vele mit tesz, szándékosan tette, méghozzá azért, hogy ne idegesítsék fel többet.
2015. júl. 8. 21:51
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
2015. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Igen, és az teljesen más ha baleset történik, mint a tyúkos kérdezőnek. Itt az a lényeg, hogy úgy ment oda, hogy akkor ő most megöli "mert bosszantotta", és meg is tette. Ez a durva benne. Minden problémáját így oldja meg? Ha nem tetszik valami akkor puff...?
2015. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Más állatott sose bántott.
2015. júl. 8. 21:57
 25/36 anonim ***** válasza:
31%

Ezt ajánlom, akik szerint a gyerekek mindig mindennel tisztában vannak:

[link]

Aki szerint csak a fantázia szüleménye, az nem is tudja elképzelni, mire képes egy olyan gyerek, akinek tényleg baj van a fejével, a szülő meg tojik a problémára.


De most kipurcant két macska, és egyébként nem folytatta, nem is büszke rá, ahogy értelmezem, ebből kifolyólag feltételezem, egy időben történt nagyjából, anyámnak meg gyerekkorában valaki megmérgezte a kutyáját, irigységből... No, és aki a kedvence ivartalanítása helyett megöli a kutyája, macskája kölykeit?


Igen, vannak problémás emberek, de nekik nem 1-1 eset van a számlájukon, hanem folyamatosan, a veszélyesebb meg aki hirtelen robban, miután túl sokáig tűrt, mert erre meg senki nem számít.

2015. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék itt néhány válaszolóra, mit gondolna azokról az emberekről, akik háborúban öltek parancsra, gépiesen, nem élvezetből.
2015. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Szerintem se kellene elítélni valakit mert tett valami rosszat régen.


Lehetett valaki indulatos,problémás kisgyerek is aki nem tudta kezelni az érzelmeit, nem tudta hogy ezzel ő nagyon gonosz dolgot tenne.

2015. júl. 8. 22:03
 28/36 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon sok haszonállatot öltem meg.

Sőt, régebben sokat jártam faterral és a baráti társaságával horgászni. A kifogott potykát, harcsát, süllőt meg fejbevertük, oszt ment a fazékba.

Hú, mekkora náci tömeggyilkos vagyok :((

Fődet rám! xD

2015. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
45%

Nincsenek mindennel tisztában a gyerekek, de van egy szint minden korban amihez egy egészséges gyereknek alkalmazkodni kell. És igen "sajnos" ebbe 10 évesen beletartozik, hogy tudja, hogy nem bántunk egy állatot és nem öljük meg szándékosan. Jaj szegény gyerek nehogymár összeroskadjon ekkora elvárás alatt! Elfelejted, hogy mi is voltunk gyerekek, és én tisztán emlékszem, hogy 10 éves koromban meg jóbal előbb is tisztában voltam ezekkel. Nem éreztem, hogy ez valami nagy szám lenne.

Étkezési célra haszonállatot megölni gyorsan! megint teljesen más eset, és ezt csak az nem érti, aki nem akarja! Én is haszonállatok között nőttem fel! Kicsi koromban ott reggeliztem amíg apám elkészítette őket. De egy kutya és egy macska más és az értelmetlen ölés is!

Ha meg baj van a fejével, és azért csinálta, akkor baj van a fejével, de normális ember ilyet nem csinál.

Azt a macskát lehet szerette valaki, vagy szerethette volna! Ha a ti állatotokat ölte volna meg, akkor is legyintenétek, hogy " kis gyerekori hiba"? Vagy fogalmatok sincs mit jelent egy szeretett házikedvenc... És honnan tudod, hogy soha többet nem csinált ilyet? Azt mond amit akar. Mi van ha legközelebb a szomszéd ktyája fogja bosszantani ha ugat...? Vagy akármi. Aki egyszer megtette, megteszi máskor is.

Én nőként egy ilyen ember mellett biztosan nem érezném biztonságban magam és vonzódni se bírnék hozzá. Ha nem megint az állatnak lenne rossz, akkor azt mondanám megérdemelte, hogy meghalt a macskája. Így most legalább megtudja egy kis részét annak, hogy mit okozott vagy okozhatott (mert az sem érv, ha esetleg az övék volt vagy rossz gazdái voltak) volna az áldozatai gazdájának.

Csak azt nem értem, hogy ha téged nem zavar és csak őt véded akkor mégis mi értelme volt kiírni a kérdést??

2015. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Az ölés három fajtája: szükségből, élvezetből, felindulásból. Az utóbbi kettő beteges, a személyiség maradandó elferdülésére vezethető vissza. A szükségből ölés lehet haszonállat, eutanázia, háború. Ha valaki nincs tisztában a tettei súlyával, és nem gyilkos szándék vezeti, az baleset, kár itt tárgyalni. Mellesleg az, hogy vannak más gyilkosok is, akik agyonverik a felesleges szaporulatot, még nem nem menti fel a kérdező barátját. Nem véletlenül ölte meg az állatokat, hanem tervezetten. Ez semmilyen életkorban nem normális problémamegoldás. Persze létezik szégyen, megbánás, vezekelés, kérdés azóta merre fejlődött a személyisége. Az viszont tény, hogy az agresszív bűnelkövetők általában gyermekkori állatkínzással kezdenek, majd továbblépnek a látványosabban szenvedő, de szintén védekezésre képtelen (gyerekek, nők, idősek) személyek kínzása felé. Ha valamilyen aktív módszerrel pusztította el őket, és végignézte a szenvedésüket, nincs lelke, csak jól játssza a szerepét.. Ha közvetve csinálta, pl. megmérgezte őket, és közben megbánta, de már nem tudott mit tenni, akkor remélhetően jó irányba befolyásolta a személyiségét, felébredt a lelkiismerete.
2015. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!