Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha a barátotok elmesélne nektek olyat, hogy kicsi korában megölt pár állatot amit nem kedvelt?

Figyelt kérdés
Két cicát konkrétan.
2015. júl. 8. 19:47
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Este agyon verte őket, egy edénnyel..

Többszöri ütésre haltak meg, azt mondta. :(

2015. júl. 9. 03:04
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem egy este, hanem 1 hét különbséggel kb.
2015. júl. 9. 03:05
 33/36 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ez kizárja a "hirtelen felindulásból", "humánus módon", "a következményeket nem ismerve" fogalmakat az esettel kapcsolatban. Mégis milyen ember a barátod? Bántalmazták? Molesztálták? Nyilván nem tudja elkapni a macskákat, ha nem ismeri őket. Senkinek nem tűnt fel, hogy mit tett..?
2015. júl. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Saját állatok voltak..

Nem tudom, hogy nem derült ki, de egyébként bántalmaztak.

2015. júl. 9. 03:54
 35/36 anonim ***** válasza:
#25: Nekem is pont ez jutott eszembe! :) Imádom ezt a kis történetet. <3
2015. júl. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én vadászok, így aligha szónokolhatok, ugyanakkor látok különbséget aközött, hogy lelövök egy őzet ami az adott kvótában benne van, és hazaviszem feldolgozom elfogyasztom meg aközött hogy idegesít egy állat erre agyonverem.

Nagyon elgondolkodnék milyen ember a pasim. Plusz 10 évesen egy gyerek pontosan tudja mit nem szabad. A halál fogalmát is kapirgálja és tisztában van vele, hogy amit tesz az rossz vagy jó.

2015. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!