Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha láttok egy szimpatiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha láttok egy szimpatikus, csinos lányt a buszon, és szinte állandóan nézitek, miért nem mertek inkább hozzá odamenni és beszélgetést kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Nincsenek sokan a buszon, távolsági járat, mindketten egyedül utaztok, és még nem készültök leszállni.
2010. márc. 4. 10:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hát sztem pl: szia, te meddig utazol?, gyakran jössz ezzel? egyébként peti vagyok...
2010. márc. 4. 10:36
 12/20 Beviz Elek ***** válasza:

Ez sajnos sokmindenkinél így van. Ha nekem is tetszik egy lány, nem merek odamenni, mert félek az elutasítástól. (Kb. 2 hete akartam leszólítani egy lányt, tetszettünk egymásnak, de amikor meg kellett volna szólalni elkezdtem izzadni, a szívem majdnem kiugrott. vörösödtem, majd egy sziát sem tudtam kinyögni)

Ha nem tetszik a lány, csak haverok poénkodnak, hogy menjek oda hozzá, akkor pedig egész jó dumám van. Laza tudok úgy lenni, tele önbizalommal.

Sajnos ilyenek vagyunk :(


19/f

2010. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kedves 10:23,

nem értelek. Valahogy meg kell ismerni a másikat, és itt csak arról beszélünk, hogy váltanak pár szót, nem arról, hogy nyélbe ütik a dolgot a buszon. És ezek után kíváncsi lennék, hogy Te hogyan ismerted meg a párod, a barátaid vagy a haverjaid, ha nem egy szóváltással indult a dolog?


Kedves Kérdező,

sokan megpróbálnak túl sok energiát befektetni az első mondatba, hogy az ütős, figyelemfelkeltő és barátságos legyen, mint valami reklámszlogen. És ha sokat gondolkoznak rajta, akkor minden bénaságnak tűnik. A rögtönzés a gátlások miatt csak kevés embernek megy, csak képzeld magad a helyébe kicsit.

2010. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
csak olyan fura, mert egy magabiztos férfinak tűnt..
2010. márc. 4. 10:43
 15/20 anonim ***** válasza:
Magabiztos vagyok, és ha van valami felület, amin el lehet indulni, akkor nem okoz problémát megszólítani valakit, de ha nincs semmi különös, csak ücsörgünk és nézelődünk, akkor én is hezitálni kezdek.
2010. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
értem
2010. márc. 4. 11:05
 17/20 anonim ***** válasza:

10:36


A barátaimat baráton keresztül ismerem, bemutattak embereknek stb. De a legtöbb barátomat osztálytársként ismertem meg.Másokat barátnőn keresztül.

2010. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

lehet h volt barátnője

vagy "jól" nézel ki és nem mert oda menni

1: tuti van pasid

2: hülyének nézed (lúzernek ) aki buszon ismerkedik

3: szivatod


21F

2010. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért mert nem hiszem hogy bejönnék neki, félek hogy kinevet vagy hülyének, szánalmasnak gondol majd, meg félek hogy amit mondanék neki azt ő hülyeségnek tartaná.Ezért nem kezdeményezek beszélgetést.Az más ha már ismerem a csajt, akkor simán beszélgetek vele.
2010. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

magát a kérdés felvetését sem értem. valahányszor meglátok egy korban hozzám illő lányt, ismerkednem kéne? még ha így is menne, egy távolsági busz pont hogy alkalmatlan erre.

a magabiztosságban benne van, hogy nem csinálunk nyilvánosan hülyét magunkból. egy ilyen húzással pedig azt kockáztatjuk.

idealista vagy, ami mondjuk nem is baj.

(mutass nekem olyan lányt, aki ha egyedül van, nincs telefon a fülén, vagy mp3)

2010. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!