Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedsz valakivel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedsz valakivel, és először mikor elmész a lakásába . (? )

Figyelt kérdés

1.Figyeled azt hogy milyen rend van ?

2.Figyeled azt hogy hogyan van berendezve a lakás,harmóniát sugároz-e ?

3.Figyeled azt,hogy a wc tiszta-e ?

4.Kérdezés nélkül kinyitod a hűtőszekrény ajtaját,és kiszolgálod magad ?

5.Az ágyra pillantva,elképzeled hogy hogyan fogjátok összegyűrni a lepedőt ?


2015. júl. 12. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magyarán szaglászunk-e, meg túrunk-e a hűtőben? Nem. A szexuális fantázia más dolog.
2015. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1.2.3.5
2015. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 opened paradise ***** válasza:
43%

Nem.

Nem.

Max,ha nagyon retkes,amúgy nem.

Senkinél,sohasem.

Nem,de a konyhapultnál igen :D

2015. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

1. igen

2. Nem fontos az én koromban (egyetemista), de volt már olyan, ahol lenyűgözött a srác szobájának stílusa.

3. Igen. Valamint fontos tipp pasiknak: Tegyetek egy fedeles kukát a fürdőszobába, ha bármikor bármilyen női látogatót vártok!

4. Nem

5. Nem. Azt a pasira pillantva képzelem el. Az ágy nekem önmagában semleges.

2015. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Interferencia ***** válasza:

1, 2, 3: Egyiket se figyelem külön, de feltűnik, ha rendetlenség van, vagy ha koszos a wc, és ezek zavarnak is, a rossz berendezés nem igazán.

4: Nem.

5. Igen.

2015. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

1. Nem nagyon tud érdekelni még akkor sem, ha totális felfordulás van nála. Előfordul.

2. Magasról letojom. Nem vagyok híve a feng shuinak.

3. Ha éppen dolgom van, megnézem, hogy mennyire tiszta.

4. Nem vagyok ekkora tahó.

5. Nem, mert nőkhöz általában nem azért megyek fel, hogy megfektessem őket.


31/F

2015. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Interferencia ***** válasza:
82%
Ámítástechnika: és férfiakhoz igen?
2015. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

1. Csak az extrém kosz zavar, értsd. penészes pizza a szoba közepén hagyott szennyeskupacra dobva, stb.

2. Nem.

3. A WC ugyan jó pont, ha tiszta, de inkább azt nevezném kiábrándítónak, ha az illető nem tudja, mire való a WC-kefe.

4. Természetesen nem.

5. Nem. Az ágy az utolsó, ami érdekel, mikor épp bejutottam a privát zónájába, ami alapján jobban megismerhetem.

2015. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

1. Nem figyelem, de feltűnik, ha rendetlen/rendes. Pl. a férjemnél mindig nagyon szép rend volt, mikor randiztunk még csak, ebből már lehet sejteni, hogy rendszerető. Előtte az exemnél úgy nézett ki a dolog, hogy kb. az első alkalommal még kitakarított, utána már elpakolni is lusta volt. Hát mondanom sem kell, hogy az összeköltözésig sem jutottunk el.


2. Attól függ. Ha pl. egyetemista az illető, nem várható el, hogy ilyenekre költsön pénzt. Ha már felnőtt, saját lakás vagy évek óta ugyanaz az albérlet, szerintem ciki kicsit, ha leharcolt, évezredes, egymáshoz nem passzoló bútorokkal van telezsúfolva az olcsóság miatt.


3. Nem figyelem külön, de ugye feltűnik...


4. Nem! Sokadik alkalommal, amikor rutinszerűen járunk át egymáshoz, esetleg.


5. Nem??? Ha valamitől elképzelem az az, ha a férfira ránézek, nem az ágya, te jó ég.

2015. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7: Te meg szoktad fektetni minden előzmény nélkül a több éve házas főnöknődet? Vagy a muterod családos barátnőjét, amikor felviszel neki néhány holmit? Vagy az idős nénikét, akinek segítesz kitakarítani a lakást?
2015. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!