Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedsz valakivel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedsz valakivel, és először mikor elmész a lakásába . (? )

Figyelt kérdés

1.Figyeled azt hogy milyen rend van ?

2.Figyeled azt hogy hogyan van berendezve a lakás,harmóniát sugároz-e ?

3.Figyeled azt,hogy a wc tiszta-e ?

4.Kérdezés nélkül kinyitod a hűtőszekrény ajtaját,és kiszolgálod magad ?

5.Az ágyra pillantva,elképzeled hogy hogyan fogjátok összegyűrni a lepedőt ?


2015. júl. 12. 16:57
1 2
 11/14 Interferencia ***** válasza:
Igen, ebben a sorrendben.
2015. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Felőlem...
2015. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Aranyos kérdés :) Először a harmóniát és az otthonos berendezést nézem (nem szeretem a most divatos futurisztikus, nem praktikus bútorokat), illetve a WC tisztaságát.
2015. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A veszélyesen nagy tisztaság és rend vagy a veszélyesen nagy rendetlenség és kosz feltűnik, én nem vagyok az a nagy rendszerető típus, szóval ha minden tökéletes rendben van, akkor felkerül a listámra, hogy kiderítsem hogy őt mennyire zavarja, ha nálam épp nem. Ha már nem csak rendetlen de mocskos is, az zavar. Az se mindegy, hogy számított-e rá, hogy felmegyek.


A berendezés otthonossága az vagy semmilyen vagy pluszpont, erre "negatív" pontot nem adok, mert kinek mi.


Ha a wc veszélyesen mocskos, az kicsit zavar. Ha a wc kefe használata nem megy, az nagyon zavar. Ha olyan átlagos (de azért az elmúlt 2-3 hónapban volt takarítva xD), akkor ok.


Nem nyúlkálok más hűtőjébe, még akkor sem, ha tudom hogy egyedül lakik ott. Ha ő felajánlja, hogy szolgáljam ki magam, ok. Ha csak azt mondja, hogy "érezd otthon magad", és hajnal 2-kor rámjön, hogy szomjas vagyok és látok behűtött ásványvizet a hűtőben, akkor lehet hogy iszok belőle, de ha már kaját akarok, vagy kimaradt az érezd otthon magad mondat, akkor kérdezek, ha alszik felkeltem vagy ha kibírom reggelig, akkor alszom.


Ez nem az ágyról jut eszembe.

2015. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!