Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti kezdenétek párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti kezdenétek párkapcsolatot egy olyan 23 éves növel, aki még csak nem is csókolózott?

Figyelt kérdés
Tehát abszolút semmilyen kapcsolata nem volt még egyetlen férfival sem. Szépnek mondják és szexinek. Csak valamiért így alakult az élete. Ez a személy egyébként én vagyok. Zakkant sem vagyok, sőt nagyon válogatós sem. Csak kamaszként sem nagyon jártam bulizni, sem semerre. Így úgymond mindenből kimaradtam, de tényleg mindenből. Főleg, hogy manapság a 14 évesek is vígan csókolóznak, meg talán még fiatalabbak is. Én meg csak filmekben láttam és csak elképzelni tudom, hogy vajon milyen is lehet. Ezek a dolgok pedig elhihetitek, hogy még nagyobb gátlásosságot kelt bennem ha férfiakról van szó. Szóval talán még nem késő apácának vonulnom, mert így esélyem sincsen.

2015. júl. 13. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Semmi baj nincs ezzel. Légy rá büszke, hogy te képes voltál megőrizni az ártatlanságodat. Nem késtél el semmiről. Keress egy embert akivel be tudod pótolni az elmaradásaidat, ha már nagyon úgy érzed, hogy szükséged lenne rá.
2015. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Gyere, tanuljunk meg együtt nyalakodni! :D
2015. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem ez alapján választok,úgyhogy simán.
2015. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nagyon válogatós vagy, esélyem se lenne nálad. Hiába írod, hogy nem vagy az, mert igenis az vagy, ha ennyi idősen még nem volt dolgod pasival.
2015. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, fenntartások nélkül.
2015. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%

Igazán szívesen lennék neked mindenben az első, komolyan érdekel milyen lehet egy érett, de tapasztalatlan lány. Természetesen ez csak elmélet. :)

36F

2015. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen %-kal sem ront a vonzerődön a tapasztalatlanság.
2015. szept. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen!

Ismerkedésnél, párválasztásnál nem ez a szempontom!

2018. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!