Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen megváltozik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megváltozik az életem. De én a régit szeretném vissza. Mit tegyek? 27/F

Figyelt kérdés
3hónapja a feje tetejére állt az egész életem. Élettársam szakított velem elvesztettem a munkám. Most kezdek Helyre jönni... 400km.-re költözöm el muterom itthoni házába és már munka is van kilátásban. Győr mellé 40km-re cuccolok a hétvégén, de félek, hogy nem fogok tudni 1edül élni. 6évet voltam a b.nőmmel meg am. is sok ember vett mindig körül, de így ezzel a felállással egyedül maradok. Hogy tegyem elviselhetőbbé? A b.nőmnek már van valaki-e, de én még arra gondolni sem tudok, hogy v.ki mással kezdjek. Őt szeretném vissza, de már az lehetetlen. :(
2015. júl. 14. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyenlőre ne kezdj új kapcsolatot. Szerintem keress valami hobbit amivel elfoglalhatod magad, vagy koncentrálj a munkára. Új barátokat is kereshetnél, jó alkalom erre az új munkahely, új város ahová költözöl. A lényeg hogy keveset legyél egyedül, és ha mégis, akkor foglald el magad pl.: sporttal, olvasással, akármivel ami érdekel.

23/L

2015. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Visszafelé nem mennek a dolgok.

Ne filózz, kezd bele az új életedbe, sepregess, moss, vásárolj, rendezkedj be, hajtsd a melót...

2015. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden erőmmel azon leszek. És hát mivel saját társas vállalkozásom van, amit most kezdtünk el befuttatni, így le fogom tudni kötni magam... csak hát az egyedüllét az nem tudom, hogy fog-e menni. De idővel alakul majd..... csak hát a jelen most ami nagyon fáj.
2015. júl. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!