Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok. Milyen erők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok. Milyen erők gátolnak benneteket abban, hogy eldöntsétek, mit szeretnétek?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, családos vagyok, tehát nem vezérel semmilyen érdek.

De mit látok a kérdésekben, válaszokban?

Két mondaton belül képesek vagytok háromszor ellent mondani saját magatoknak.

Gondolkodásotokat a "van sapkája, nincs sapkája" logika irányítja.

Sokan vagytok úgy, hogy semmi nem jó. De ezeknek az ellenkezője sem.

Tehát röviden: nem tudom mit akarok, de azt nagyon határozottan.


Nem kellene legelőször a saját fejetekben rendet tenni?



2015. júl. 14. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De kellene. Én is így gondolom. De ehhez meg kell érni és fel kell nőni. 21 évesen egy instabil kislány voltam, most 31 évesen pontosan tudom, milyen vagyok, és milyen elvárásaim vannak egy kapcsolatban, mit tudok adni és mit akarok kapni. De már férjnél vagyok :) nem véletlenül.
2015. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Erre elég egyértelmű választ tudnék adni. Amit nekem saját magamnak kellett belátnom...

De vannak, akiknek nem sikerül.

(Viszont ez pasikra is igaz.)

2015. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel, idő és tapasztalat, felnőttség kell ahhoz, hogy valakiben megfogalmazódjon egy érett elképzelés a párkapcsolatról. Ez nem megy még 25 alatt, és többségében ez a korosztály kérdez itt.
2015. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet azzal, hogy idő kell ahhoz. Magam is már középiskolás koromban tudatosan éltem, és hoztam döntést párkapcsolati kérdésekben is. Ez nem kor függvénye. Sokkal inkább neveltetésé, mikrokörnyezeté, barátok megválogatásának hatása is. Bár az is igaz, hogy a húszas éveik elején járó nők is sokszor még annyira gyerekesek, hogy sírhatnékom támadna. :D
2015. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Én 22 évesen is pontosan tudom, mit akarok, kitől, hogyan, milyen módon, én ki vagyok-mi vagyok (és azzal is tisztában vagyok, hogy mindez idővel változhat), azt is tudom, hogy mit tudok nyújtani, mire vagyok képes. Ez nem a kortól függ.


Viszont a leírásod az élet apró dolgai (mit nézzünk ma este a tévében, menjünk-e valahova, vagy inkább maradjunk itthon, a cukrászdában melyik sütit kérem, vagy éppen milyen ízesítésű fagyira vágyom) azok az általad leírtak szerint működnek. A lényeges, fontos dolgokban határozott és céltudatos vagyok, de a pillanatnyi hangulatom az annyira ingadozó, annyira változó, annyi minden befolyásolja, hogy nem tudom megmondani, 5 perc múlva amint meglátom, milyen kellemes idő van kint, inkább sétálni mennék a városba, ellentétben a mostani "maradjunk itthon filmezni" kijelentésemmel.


És hogy ezt milyen erő szabja meg? A női lélek varázsereje :D Fogalmam sincs, miért ingadozik a hangulatom ilyen szinten. Ez szerintem inkább személyiségvonás, mondhatni, én ilyen vagyok, és nem azért, mert nő vagyok, hanem mert... Mert én vagyok :)

2015. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Önismeret, lelki egyensúly, elvek, saját maga felállította korlátok és célok. Nehéz úgy határozottan és következetesen dönteni, ha az ember azt sem tudja, hogy kicsoda, merre tart és mit akar, mit/kit keres. Akkor csak improvizál. Hogy ezt valaki 20 évesen éri el, vagy 50 se, már egyéni kérdés.
2015. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző válaszok nagyjából megfogalmazták...

Én most próbálom egy picit másképp... hogy milyen erők gátolnak? Rossz családi minták, egészségtelen szülő-gyerek kapcsolatok, ezek nyomdokában kialakult rossz párkapcsolatokból született csalódások.

Amíg ezek dolgoztak bennem, mindenkiben azt láttam, hogy miért NEM akarok vele kapcsolatot.

Aztán ahogy helyreraktam magamban, ott volt mellettem az a férfi, akire mindig is vágytam (volna, ha tudtam volna, hogy rá vágyom).

2015. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudom, mit akarok, de a %-ok alapján simán összekeverhetnek másik ugyanilyen %-os felhasználóval, mivel nem íratom ki a felhasználónevem. :-)
2015. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!